Stankevičiui įmušti į „Roma“ vartus sukliudė virpstas (video)

Po trijų labai nesėkmingų mačų iš eilės 16-ajame elitinės Italijos futbolo lygos („Serie A“) ture atsitiesė Genujos „Sampdoria“ vienuolikėm kurios fžgarbę gina lietuvis Marius Stankevičius.
M.Stankevičius (mėlyna apranga) buvo labai arti įvarčio
M.Stankevičius (mėlyna apranga) buvo labai arti įvarčio / „Scanpix“ nuotr.

Geriausias 2009 metų Lietuvos futbolinikas žaidė visas rungtynes ir 34 mačo minutę buvo bene arčiausiai tikslo, tačiau gynėjo po kampinio galva muštas kamuolys atsimušė į virpstą.

Gynyboje M.Stankevičius rungtyniavo sėkmingai ir vienintelį kartą suklydo antrojo kėlinio viduryje, kai pražiopsojo spurtavusį varžovą, kuris nepataikė į vartus.

Mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0 ir po tašką pasidalinusios komandos turnyro lentelėje rikiuojasi 5-6 vietose, tačiau prieš kitas pirmojo dešimtuko ekipas pirmauja vos tašku.

Kaip jau rašėme, pirmąjį įvartį Italijos futbolo čempionato šešioliktojo turo rungtynėse pelnė Tomas Danilevičius, o lietuvio „Livorno“ (15 tšk.) klubas sekmadienį, iškovojęs ketvirtą pergalę, dvidešimties komandų turnyre iš aštuonioliktosios vietos pakilo į septynioliktąją.

Čempionate pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Milano „Inter“ (36 tšk.) klubas, lenkiantis „AC Milan“ (31 tšk.) bei Turino „Juventus“ (30 tšk.) komandas.

Kitų sekmadienio Italijos futbolo lygos XVI turo mačų rezultatai

„AC Milan“ 0 2 „Palermo“
  Fabrizio Miccoli (49 min.)
Markas Bresciano (62 min.)
Bergamo „Atalanta“ 1 1 Milano „Inter“
Simone Tiribocchi (81 min.) Diego Milito (15 min.)
Raudona kortelė: Wesley Sneijderis (65 min.)
Veronos „Chievo“ 2 1 „Fiorentina“
Giampiero Pinzi (12 min.)
Gennaro Sardo (24 min.)
Riccardo Montolivo (5 min.)
Romos „Lazio“ 1 0 „Genoa“
Aleksandaras Kolarovas (40 min.) Raudona kortelė: Salvatore Bocchetti (67 min.)
„Parma“ 2 1 „Bologna“
Christian Panucci (58 min.)
Nicola Amoruso (86 min.)
Gaby Mudingayi (44 min.)
Raudona kortelė: Miguelis Britosas (71 min.).
„Siena“ 2 1 „Udinese“
Massimo Maccarone (66 min.)
Abdelkaderis Ghezzalas (90+1 min.)
Gaetano D'Agostino (90+3 min.)

Turnyro lentelė:
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

20. „Catania“           16  1 6  9 14:25  9

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 11 įvarčių - Antonio Di Natale („Udinese“).