Stankevičius ir „Sevilla“ – per žingsnį nuo Karaliaus taurės finalo (nuotraukos, video)

Pergalę pirmose Ispanijos karaliaus taurės („Copa del Rey“) futbolo turnyro pusfinalio rungtynėse iškovojo Mariaus Stankevičiaus „Sevilla“ klubas, trečiadienį namuose 2:0 (1:0) nugalėdamas „Getafe“ ekipą.
„Sevilla“ pergalė
M.Stankevičius žaidė visą susitikimą / „Scanpix“ nuotr.

Visą mačą žaidęs gynėjas iš Lietuvos 86-ą minutę buvo įspėtas.

„Lietuvis nepademonstravo nieko įspūdingo, tačiau žaidė užtikrintai. Tiesa, porą kartų pramiegojo savo ginamą varžovą, laimė, „Getafe“ tomis progomis nepasinaudojo“, – taip geriausio Lietuvos futbolininko žaidimą šiose rungtynėse įvertino Goal.com ekspertai ir pagal dešimtbalę sistemą M.Stankevičių įvertine 6 balais.

Pirmą įvartį į svečių vartus pačioje pirmo kėlinio pabaigoje įmušė Luisas Fabiano (45+2 min.), o antrame kėlinyje Mario (80 min.) pasiuntė kamuolį į savuosius vartus.

Atsakomosios pusfinalio rungtynės varžovų aikštėje bus žaidžiamos vasario 10 dieną.

Paskutinį kartą „Sevilla“ futbolininkai Ispanijos taurės turnyro finale žaidė 2007-aisiais ir lemiamoje dvikovoje 1:0 įveikė būtent „Getafe“ vienuolikę.

Ketvirtadienį kitose pirmose pusfinalio rungtynėse žais Santandero „Racing“ ir Madrido „Atletico“ komandos.