Stankevičius Ispanijos čempionato rungtynėse pašalintas iš aikštės (video, nuotraukos)

Septintą pralaimėjimą Ispanijos futbolo pirmenybių XXI turo rungtynėse patyrė ir į penktą vietą dvidešimties komandų turnyre smuktelėjo „Sevilla“ (36 tšk.) su Mariumi Stankevičiumi. Sekmadienį svečiuose ji 1:2 nusileido Saragosos „Real“ (20 tšk.) ekipai, kuri pakilo į septynioliktą poziciją.
M.Stankevičius rungtynių pabaigoje buvo išvytas už varžovo pargriovimą
M.Stankevičius rungtynių pabaigoje buvo išvytas už varžovo pargriovimą. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nesėkmingai susiklostė rungtynės ir lietuviui, kuriam mačo pabaigoje (90 min.) buvo parodyta raudonoji kortelė. Beje, teisėjas šiose rungtynėse iš viso parodė tris raudonąsias korteles: iš aikštės taip pat buvo pašalinti Alvaro Negredo (82 min. – „Sevilla“) ir Adrianas Colunga (90+3 min. – „Real“ S.).

Visi trys įvarčiai buvo įmušti jau pirmame kėlinyje: aikštės šeimininkus šiame mače į priekį išvedė Matteo Continis (31 min.), tačiau jau po trijų minučių Fredericas Kanoute (34 min.) išlygino rezultatą, o kėlinio pabaigoje Alvaro Negredo (41 min.) pasiuntė kamuolį į savo vartus.

„Sevilla“ futbolininkus turnyro lentelėje aplenkė į ketvirtą poziciją pakilusi Maljorkos „Real“ (37 tšk.) vienuolikė, kuri namuose 1:0 (0:0) įveikė „Villarreal“ ekipą. Vienintelį įvartį įmušė Nunesas (82 min.).

Pirmenybių lyderė išlieka čempionės titulą ginanti „Barselona“ (55 tšk.), lenkianti Madrido „Real“ (50 tšk.) ir „Valencia“ (42 taškai) klubus.

Kitų rungtynių rezultatai

Santandero „Racing“11Madrido „Atletico“
Gonzalo Colsa (36 min.)Diego Forlanas (24 min.)
Bilbao „Athletic“32„Xerez“
Ikeras Muniainas (2 min.)
Fernando Llorente (64 ir 86 min.)
Vicente Moreno (10 min.)
Mario Bermejo (41 min.)
„Malaga“00La Korunjos „Deportivo“
 Raudonoji kortelė: Pablo Alvarez (38 min.)
Diego Castro (13 min. iš 11 m baudinio)
Raudonoji kortelė: Davidas Barralas (80 min.), Gregory Arnolinas (81 min.)

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius