Startavo Ispanijos futbolo čempionatas

Po vasaros pertraukos į stadionus sugrįžta futbolas – šeštadienį startavo ir Ispanijos futbolo čempionatas.
„Malaga“ į Ispanijos čempionatą sugrįžo pergalingai.
„Malaga“ į Ispanijos čempionatą sugrįžo pergalingai. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pačiame pirmajame mače susitiko lygos naujokai „Celta Vigo“ ir „Malaga“. Pergale minimaliu skirtumu 1:0 iškovojo „Malaga“.

Pirmajame kėlinyje įvarčio nei vienai ekipai pasiekti nepavyko, tačiau progų buvo sukurta nemažai. Kamuolį daugiau kontroliavo „Malaga“ ir kūrė pavojingesnes atakas, tačiau „Celta Vigo“ sugebėdavo tuo pačiu atsakyti ir varžovams.

40-ąją minutę buvo sukurtas pavojingiausias kėlinio monetas, kai kamuolys atsitrenkė į „Celta Vigo“ ginamų vartų viršutinį virpstą.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai „Celta Vigo“, tačiau 84-ąją minutę savo šanso sulaukė „Malaga“ futbolininkas Fabrice‘as, kuris po komandos draugo perdavimo pelnė pirmąjį čempionato ir mačo įvartį. Per likusias minutes „Celta Vigo“ futbolininkai spaudė varžovus, ir keletą kartų pataikė į vartų virpstą, tačiau įvarčio pasiekti nebepavyko.

Kitose rungtynėse susitiko „Sevilla“ ir Madrido „Getafe“. Pergale rezultatu 2:1 šventė šeimininkai „Sevilla“. Nuo pat rungtynių pradžios dominavo Sevilijos futbolininkai ir 34-ąją minutę įgijo minimalią persvarą, kai įvartį galva po Jesuso Navo perdavimo pelnė Federico Fazio, tačiau visai netrukus rezultatą padvigubino iš vienuolikos metrų žymos „Sevilla“ kapitonas Alvaro Negredo.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą sušvelnino „Getafe“ gynėjas Alexis, kai po Pedro Leono pakelto kampinio galva kamuolį nukreipė į vartų tinklą. Po įvarčio Madrido ekipa dar bandė išlyginti rezultatą, tačiau „Sevilla“ futbolininkai to padaryti neleido.

Paskutiniame šeštadienį vykusiame mače „Mallorca“ namuose 2:1 (1:1) palaužė Barselonos „Espanyol“ pasipriešinimą. Nugalėtojams du įvarčius pelnė T.Hemedas (2 ir 85 min.), o svečių gretose kartą pasižymėjo M.Wakaso (6 min.).

Švieslentė

„Celta Vigo“ 0 1 „Malaga“
  84“ [0 – 1] Fabrice
„Sevilla“ 2 1 „Getafe“
34‘ [1 – 0] F.Fazio
39‘ [2 – 0] A.Negredo (iš 11 m baudinio)
51‘ [2 – 1] Alexis
„Mallorca“ 2 1 „Espanyol“
2' [1 - 0] T. Hemedas
85' [2 - 1] T. Hemedas
6' [1 - 1] M. Wakaso