Publikuota: 2017 birželio 17d. 10:10

Startavo U-21 Europos čempionatas: Angliją išgelbėjo vartininkas

Jordanas Pickfordas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Jordanas Pickfordas

Lenkijoje startavo Europos jaunimo iki 21-erių metų futbolo čempionatas. Kiek netikėtai A grupės lyderiais tapo Slovakijos futbolininkai.

Visų rungtynių metu gana aiškią persvarą turėjusi Slovakijos rinktinė Liubline 2:1 įveikė turnyro šeimininkę Lenkiją.

P.Lipskis šeimininkams pelnė įvartį jau pirmąją mačo minutę, tačiau jau 20-ąją minutę rezultatą išlygino M.Valjentas.

Pergalingą įvartį slovakams 78-ąją minutę įmušė P.Safranko.

Lenkijos rinktinės įvartis
Pirmasis slovakų įvartis
Antrasis slovakų įvartis

Pirmose dienos rungtynėse Kelcuose įvarčių įmušta nebuvo – Anglijos ir Švedijos rinktinės sužaidė 0:0.

Anglai į vartų plotą pataikė vos vieną kartą, o vienas švedų smūgis sudrebino skersinį. 81-ąją minutę neseniai trečiu brangiausiu istorijoje vartininku tapęs Jordanas Pickfordas išgelbėjo anglus nuo pralaimėjimo, kai atrėmė švedų muštą 11 metrų baudinį.

Anglijos U-21 rinktinės Europos čempionatuose po šio mačo yra iškovojusios vos vieną pergalę per 10 pastarųjų rungtynių.