Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

Startinėje sudėtyje žaidusį G.Gineitį ir „Torino“ akino argentiniečio šou

19-metis Gvidas Gineitis žengė į aikštę nuo pirmųjų minučių aukščiausioje Italijos futbolo lygoje „Serie A“, bet patyrė pralaimėjimą drauge su „Torino“ klubu.

Vidurio saugo pozicijoje rungtyniavęs lietuvis laimėjo 5 dvikovas iš 7-ių ir atliko 86 proc. tikslių perdavimų.

80-ąją mačo minutę jis buvo pakeistas.

„Torino“ išvykoje 2:3 (1:1) nusileido „AS Roma“ vienuolikei, kurią į pergalę vedė sezono mačą sužaidęs Paulo Dybala.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Gvidas Gineitis ir Paulo Dybala

Argentinietis nugalėtojams mušė visus tris įvarčius, iš pradžių pasižymėjęs nuo 11 metrų žymos (42 min.), o vėliau siuntęs kamuolį į vartų tinklą 57 ir 69 minutėmis.

„Torino“ klubui rezultatą pirmojo kėlinio pabaigoje buvo išlyginęs Duvanas Zapata (44 min.), o jau baigiantis susitikimui „AS Roma“ gynėjas Deanas Huijsenas (88 min.) įsimušė į savo vartus.

Antrą sykį iš eilės pralaimėjęs „Torino“ (36 tšk.) Italijoje žengia 10-as, o „AS Roma“ (44 tšk.) yra šešta.