„Trakų“ futbolininkai atsirevanšavo „Palangai“

Iš sezono vidurio į pradžią atkeltame A lygos mače „Trakų“ futbolininkai Vilniaus „Sportimos“ arenoje 3:1 (2:1) nugalėjo „Palangą“.
trakai1
trakai1

Trys įvarčiai krito jau per pirmąsias trylika mačo minučių rungtynėse, kuriose „Trakai“ iškart užpuolė lygos debiutantus.

Justinas Marazas 2-ąją minutę, o Modestas Vorobjovas – 6 minutę išvedė „Trakus“ į priekį 2:0.

Simonas Urbys sušvelnino rezultatą 13 minutę, bet galutinis žodis priklausė Trakų klubui.

Justinas Januševskis 63 minutę pelnė trečią įvartį šeimininkams, kurie pasiekė revanšą – šios savaitės pradžioje klubai jau buvo susitikę akis į akį Klaipėdoje, kur permirktoje aikštėje A lygos debiutantai Palangos futbolininkai sužaidė lygiosiomis su vienais čempionato favoritų „Trakais“.

"Tra
"Tra

Trakų komanda po pergalės su 8 taškais pakilo į trečią vietą. Valdo Trakio treniruojama „Palanga“ liko septinta (2 taškai).