Nervų karas A lygoje: „Sūduva“ laimėjo, „Žalgiris“ barstė taškus

A lygos lyderė Marijampolės „Sūduva“ ir ją persekiojantis Vilniaus „Žalgiris“ sekmadienį susidūrė su rimtu pasipriešinimu, o galiausiai pergalės skonį pajautė tik sūduviečiai.
Rungtynių akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ išvykoje 2:1 palaužė „Jonavos“ ekipą.

Gersonas Acevedo 45-ąją minutę tolimu smūgiu nuginklavo vartininką. Tiesa, kamuolys dar keitė kryptį, mat kliudė vieną iš „Jonavos“ gynėjų.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje „Jonava“ išlygino rezultatą, kai 48-ąją minutę Vilius Armanavičius sulaukė puikaus perdavimo ir nukreipė kamuolį į vartus.

Sandro Gotalas 68-ąją minutę stojo mušti 11 metrų baudinio ir neklydo bei vėl išvedė marijampoliečius į priekį. Taip mačas ir baigėsi.

LFF stadione „Trakai“ antrą kartą iš eilės tapo sunkiai įkandamu riešutu Vilniaus „Žalgiriui“. „Riteriai“ pirmavo, vilniečiai buvo išsiveržę į priekį, tačiau galiausiai mačas baigėsi lygiosiomis 2:2.

„Trakai“ į priekį išsiveržė 45-ąją minutę, kai puikų perdavimą gavęs Donatas Kazlauskas sušaudė Armantą Vitkauską.

Antrajame kėlinyje pusiausvyra buvo atstatyta. Liuviu Antalis griuvo baudos aikštelėje, o 11 metrų baudinį 58-ąją minutę jis pats ir realizavo.

69-ąją minutę po standartinės situacijos tas pats L.Analis mušė jau 20-ąjį savo įvartį šio sezono A lygoje bei išvedė vilniečius į priekį.

Vis dėlto persvaros „Žalgiris“ neišlaikė. Jevgenijus Osipovas po kampinio galva 89-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tinklą ir rezultatas vėl tapo lygus.

Nors žalgiriečiai dar sudrebino vartų konstrukciją, rezultato nebepakeitė.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Rungtynių akimirka

„Sūduva“ po pergalės turi 64 taškus, „Žalgiris“ – 59. Iki pirmenybių pabaigos abiems komandoms dar liko sužaist po šešerias rungtynes.

„Trakai“ turi 42 taškus. Tiek pat, kiek ir Kauno „Stumbro“ ekipa, tačiau Mariano Barreto auklėtiniai dar turi rungtynes atsargoje.

„Riteriai“ į bronzos medalius kabinsis lemiamame penktajame ture, kuriame po penkis mačus dar sužais šešios geriausios šalies komandos.

„Jonavos“ klubas su 19 taškų A lygą užbaigė paskutinėje vietoje.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai