Istorinio kelio pabaiga: „Vytis“ pakuteno nervus Čempionų lygos laimėtojams

Kauno „Vytis“ baigė kovas UEFA futsal Čempionų lygos Elitiniame etape. Finišas sėkmingas nebuvo – pajėgiausia Lietuvos salės futbolo komanda 2:4 (2:2) nusileido praėjusių metų galingiausiam žemyno klubui Madrido „Inter“.
Salės futbolo Čempionų lygos rungtynės: Kauno „Vytis“ – „Halle-Gooik“ (Belgija)
Salės futbolo Čempionų lygos rungtynės: Kauno „Vytis“ – „Halle-Gooik“ (Belgija) / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

„Inter“ ekipos gretose šeštadienį nerungtyniavo geriausias pasaulio salės futbolo žaidėjas Ricardinho, kuris ankstesniame mače užsidirbo raudoną kortelę.

Sauliaus Čirbos nuotr./Ricardinho

Pirmasis įvartį mušė „Vytis“, kai jau 2-ąją minutę vartininko atmuštą kamuolį surado ir į tinklą nukreipė Sandrinho.

Kauniečiai atsilaikė kiek daugiau nei 10 minučių, bet 13-ąją minutę svarstykles atstatė Humberto.

Lukas Sendžikas vėl vedė „Vytį“ į priekį 15-ąją minutę, kai pasileido į greitą ataką po varžovų smūgio į Kauno komandos vartų skersinį.

Džiaugsmas truko trumpai: „Inter“ atstovas Humberto tą pačią 15-ąją minutę kyštelėjo koją ir niekieno netrukdomas nukreipė kamuolį į tinklą.

Antrajame kėlinyje „Vytis“ žaidė aštriai, tačiau apmaudi Justino Zagursko klaida šalia savo vartų leido Elisandro 27-ąją minutę išvesti Čempionų lygos nugalėtojus į priekį.

Mačo pabaigoje kauniečiai vartininką keitė aikštės žaidėju ir tai lėmė, kad kamuolį gavęs Jesusas Garcia pasiuntė dar vieną įvartį į „Vyčio“ vartus.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Salės futbolo Čempionų lygos rungtynės: Kauno „Vytis“ – „Halle-Gooik“ (Belgija)

Trečiadienį „Vytis“ 2:5 nusileido Belgijos čempionei „Halle Gooik“ ekipai, o ketvirtadienį 1:2 krito prieš „Dobovec“ klubą iš Slovėnijos.

Elitiniame Čempionų lygos etape Kauno „Vytis“ žaidė pirmą kartą istorijoje, o iš keturių komandų į finalo ketvertą pateko tik grupės nugalėtoja.

Geriausia grupės komanda Alytuje tapo „Inter“, kuri 5:1 sutriuškino „Dobovec“ klubą ir 4:3 palaužė „Halle Gooik“.