Stebuklingai žaidęs „Milan“ vartininkas paskutinę akimirką neišgelbėjo nuo „Juventus“ baudinio

Turino „Juventus“ futbolininkai iškovojo labai sunkią pergalę „Serie A“ pirmenybių 28-ojo turo rungtynėse. Kone paskutinę sekundę pelnytas Paulo Dybala baudinys atnešė Turino „Juventus“ ekipai pergalę 2:1 prieš „Milan“.
Gianluigi Donnarumma
Gianluigi Donnarumma / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aikštės šeimininkai pirmajame kėlinyje visiškai dominavo aikštėje ir turėjo daug progų įvarčiams, tačiau puikiai žaidė jų vartų sargas Gianluigi Donnarumma.

Vis dėlto 30-ąją min. aktyviai pozicinėje atakoje sudalyvavęs vidurio gynėjas Mehdi Benatia sulaukė idealaus komandos draugo perdavimo, išvedusio jį vieną prieš vartininką ir marokietis nesuklydo – galingu smūgiu nuginklavo „Milan“ vartininką.

M.Benatia įvartis

Iki įvarčio „Juventus“ kamuolį kontroliavo 65 proc. laiko ir atliko net 11 smūgių į vartus, tačiau įmušė tik kartą ir netruko pasigailėti dėl nepavykusių bandymų. Be to, po įvarčio „Juventus“ spaudimas pastebimai sumažėjo.

Milano futbolininkams pakako vieno smūgio ir rezultatas tapo lygus. 43-ąją minutę vienas kraštu prasiveržęs Gerrardas Deulofeu atliko puikų perdavimą Carlosui Baccai, kuris vienas prieš vieną nuginklavo Gianluigi Buffoną.

C,Bacca įvartis

Po pertraukos „Juventus“ ir vėl pakilo į aktyvią įvarčių medžioklę. Link „Milan“ vartų vėl skriejo smūgiai, tačiau jaunasis G.Donnarumma tvarkėsi puikiai. Vos per 10 pirmųjų antrojo kėlinio minučių jam teko atmušti du labai gerus smūgius.

Progų turėjo ir „Milan“, tačiau Turino futbolininkai tiesiog daužė varžovus. Įspūdingas rungtynes žaidęs G.Donnarumma iš viso atmušė net 10 smūgių į vartus, vienas kurių buvo paskutinėmis mačo sekundėmis, tačiau visas „Milan“ pastangas nubraukė prieštaringas teisėjo sprendimas.

Jau šeštąją pridėto laiko minutę „Juventus“ bandant perduoti kamuolį baudos aikštelėje užfiksuotas M.de Sciglio žaidimas ranka. Milano futbolininkai ilgai ginčyjosi su teisėju, tačiau jis buvo neperkalbamas. Prie kamuolio stojęs Paulo Dybala realizavo baudinį ir „Juventus“ šventė pergalę.

Po pergalės „Juventus“ (70 taškų) persvarą nuo „Roma“ klubo padidino iki 11 taškų, tačiau pastarieji sužaidė maču mažiau.