Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2015 09 12 /19:25

Steveno Naismitho „hat-trick‘as“ nuskandino „Chelsea“ ekipą, „Watford“ šventė pirmą pergalę

Šeštadienio popietę Anglijos „Premier“ lygoje prasidėjo 5-asis 2015-2016-ųjų metų sezono turas. Pirmajame susitikime „Everton“ klubas kiek netikėtai įveikė duobėje esantį Londono „Chelsea“, pergales iškovojo „Arsenal“ ir „Man City“ ekipos.
naismith_barkley
naismith_barkley / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Roberto Martinezo vadovaujama ekipai nuo pat rungtynių pradžios dirigavo Stevenas Naismithas. Škotijos rinktinės saugas 17-ąją minutę po Brendano Galloway‘aus perdavimo iš kairiojo „Irisų“ atakų krašto pasiuntė kamuolį galva į Asmiro Begovičiaus ginamus vartus.

Praėjus vos 5 minutėms po pirmojo rungtynių įvarčio, tas pats S. Naismithas pamėgino jėgas iš toli: pažeme riedėjęs kamuolys ir vėl atsidūrė „Chelsea“ vartuose.

Iki pertraukos likus apie 10 minučių atsigavimo ženklus parodė ir Jose Mourinho auklėtiniai. 36-ąją minutę įspūdingu smūgiu iš toli pasižymėjo saugas Nemanja Matičius.

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, tačiau įvartį pelnė ne išlyginti rezultatą siekęs „Chelsea“ klubas. 82-ąją susitikimo minutę trečiąjį savo įvartį pelnė S. Naismithas, užtikrinęs „Irisams“ pergalę rezultatu 3:1.

Iš viso šiandien Anglijos pirmenybėse žaidžiami septyni susitikimai, tarp jų – principinė „Manchester United“ ir „Liverpool“ akistata.

Kitame susitikime „Premier“ lygos lyderiai „Manchester City“ futbolininkai tik pačioje mačo pabaigoje sugebėjo išplėšti pergalę prieš „Crysal Palace“ futbolininkus rezultatu 1:0. Jau pridėtinio laiko metu po keitimo išleistas 18-metis Kelechi Iheanacho pasiuntė kamuolį į Alano Pardew treniruojamos komandos vartus.

Tuo tarpu Londono „Arsenal“ be didesnio pasipriešinimo namuose 2:0 nugalėjo „Stoke City“ ekipą. Į priekį po Mesuto Ozilo perdavimo komandą išvedė Theo Walcottas, antrajame kėlinyje skirtumą padvigubino po keitimo į aikštę žengęs Olivier Giroud.

„Everton“ – „Chelsea“ 3:1
17‘ [1:0] S. Naismithas
22‘ [2:0] S. Naismithas
38‘ [2:1] N. Matičius
82‘ [3:1] S. Naismithas

„Norwich City“ – „AFC Bournemouth“ 3:1
35‘ [1:0] C. Jerome‘as
52‘ [2:0] W. Hoolahanas