Publikuota: 2015 sausio 1d. 17:49 , atnaujinta: 2015 sausio 1d. 20:28

„Stoke City“ atėmė taškus iš „Manchester United“, kitas Mančesterio klubas laimėjo

„Manchester United“ žaidėjas Radamelis Falco
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Manchester United“ žaidėjas Radamelis Falco

Pirmąją 2015-ųjų metų dieną Anglijos „Premier“ lygoje vyksta 20-asis turas.

„Stoke City“ savo žiūrovų akivaizdoje priėmė „Manchester United“ futbolininkus. Louiso van Gaalo auklėtiniai neįrodė pranašumo prieš šeimininkus ir susitikimas baigėsi taikiu rezultatu 1-1.

Stoko miesto ekipa pirmoji įsiveržė į priekį, o tai ji padarė dar 2-ąją rungtynių minutę. Po tikslaus Peterio Croucho perdavimo pasižymėjo Ryanas Shawcrossas.

Vis dėlto, ilgai „Stoke City“ pranašumu nesidžiaugė ir 26-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai savo trečiąjį įvartį „Premier“ lygoje pelnė Radamelis Falcao.

Per likusį laiką rimtų progų komandos beveik nesukūrė ir susitikimas baigėsi lygiosiomis. „Manchester United“ su 37 taškais išlieka trečioje pozicijoje, o „Stoke“  kyla į 11-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse „Manchester City“ klubas namuose susigrūmė su „Sunderland“ vienuolike. Po atkaklios kovos Manuelio Pellegrini auklėtiniai rezultatu 3:2 palaužė „Sunderland“.

Visi įvarčiai krito tik antrajame kėlinyje, o „miestiečiai“ 67-ąją minutę po Yaya Toure ir Steveno Jovetičiaus įvarčių pirmavo rezultatu 2:0. Tačiau svečiai nepasidavė ir per tris minutes sugebėjo išlyginti rezultatą. Vis dėlto, lemiamą tašką padėjo Frankas Lampardas, kurio tikslus smūgis lėmė pergalę.

„Anfield“ stadione „Liverpool“ klubo sirgaliai pirmajame kėlinyje džiūgavo, o antrajame buvo šokiruoti. Brendano Rodgerso vadovaujama ekipa po dviejų Steveno Gerrardo 11 metrų baudinių pirmajame kėlinyje pirmavo rezultatu 2:0, tačiau „Leicester City“ ekipa per kitas 45 minutes atsitiesė ir išplėšė lygiąsias.

Po pergalės „Manchester City“ lieka antroje vietoje, o „Liverpool“ po lygiųjų – aštuntoje.

Rezultatai:

„Stoke City“ 1 – 1 „Manchester United“

2' [1 – 0] R.Shawcross

26' [1 – 1] R.Falcao

„Aston Villa“ 0 – 0 „Crystal Palace“

„Hull City“ 2 – 0 „Everton“

33' [1 – 0] A.Elmohamady

43' [2 – 0] L.Rosenior

86' A.Alcaraz („Everton“) pašalintas iš aikštės

„Liverpool“ 2 – 2 „Leicester City“

17' [1 – 0] S.Gerrard (11m. baudinys)

40' [2 – 0] S.Gerrard (11m. baudinys)

58' [2 – 1] D.Nugent

60' [2 – 2] J.Schlupp

„Manchester City“ 3 – 2 „Sunderland“

57' [1 – 0] Y.Toure

67' [2 – 0] S.Jovetič

68' [2 – 1] J.Rodwell

71' [2 – 2] A.Johnson (11m. baudinys)

73' [3 – 2] F.Lampard

„Newcastle“ 3 – 3 „Burnley“

15' [1 – 0] S.Taylor

19' [1 – 1] P.Dummett (į savus vartus)

26' [2 – 1] J.Colback

66' [2 – 2] D.Ings

78' [3 – 2] M.Sissoko

86' [3 – 3] G.Boyd

QPR 1 – 1 „Swansea“

20' [1 – 0] L.Fer

90' [1 – 1] W.Bony

86' W.Routledge („Swansea“) pašalintas iš aikštės

„West Ham“ 1 – 1 „West Brom“

10' [1 – 0] D.Sakho

42' [1 – 1] S.Berahimo

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Leicester City“ 20 3 5 12 19:33 14

Rezultatyviausias čempionato futbolininkas – 14 įvarčių – Sergio Aguero („Manchester City“).

EuroFootball.lt

15min iš Berlyno Verslas

„Karas“ baigtas: nuo kitos savaitės lenkai vėl įsileis lietuviškas kiaules

24sek

Nelemta N.Wolterso trauma Kaune: „Žalgiris“ – „Panathinaikos“

Aktualu

Vilniuje nufilmuotas „holivudinis“ epizodas: į veidą nukreiptas ginklas – baisiau už raudoną šviesoforą

Aktualu

Devynmetės įvaikinimo drama: buvęs garsus teisėjas nesupranta kolegos motyvų

Berlyno „Žaliojoje savaitėje“ liejasi alkoholis: mažiau už lietuvius turi tik lenkai ir rusai

15min iš Dakaro Gazas

Dakaro dienoraštis Nr.10. Kodėl Dakaro čempionas sveikinasi lietuviškai?