Stovyklą Kipre Klaipėdos „Atlantas“ baigė triuškinančia pergale prieš armėnus

Antrąją treniruočių stovyklą Kipre Klaipėdos „Atlantas“ baigė įspūdinga pergale prieš 14 kartų Armėnijos čempionus – Jerevano „Pyunik“ futbolininkus. Klaipėdiečiai varžovus nugalėjo net 4:1.
Kazimieras Gnedojus
Kazimieras Gnedojus / Algirdo Venskaus nuotr.

Iki 20-osios minutės aikštėje vyko apylygė kova. Įpusėjus kėliniui, prakiuro varžovų gynyba. Iki pertraukos taikliai smūgiavo Donatas Kazlauskas, Andrius Bartkus ir Kazimieras Gnedojus – 3:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui, skirtumą iki 4:0 padidino Evaldas Razulis. Vėliau varžovų žaidėjas Armenas Mikaelianas pasiekė garbės įvartį.

Tai buvo antroji akistata su Armėnijos komanda per pastaruosius dvejus metus. Pernai klaipėdiečiai rungtynes su Jerevano „Mika“ baigė lygiosiomis – 1:1.

Sekmadienį „Atlantas“ grįš į Lietuvą ir namie tęs pasirengimą sezonui.

„Gerai padirbėjome Kipre. Esu patenkintas, kaip vyrai plušėjo. Atlikome visas užduotis, kurias buvo susiplanavę“, – nuveiktais darbais Viduržemio jūros valstybėje pasidžiaugė klaipėdiečių vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija.

Pirmąsias 2016 metų Lietuvos čempionato rungtynes pastarųjų trejų metų prizininkai žais kovo 5 dieną Klaipėdoje su Kauno „Stumbru“.