Stovyklą Kipre „Žalgiris“ pradėjo lygiosiomis 2:2 su Rumunijos klubu

Kipre antrąjį pasiruošimo etapą naujam sezonui Vilniaus „Žalgirio“ futbolo klubas pradėjo rungtynėmis su „Concordia“ futbolininkais iš Rumunijos ir sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:1). Šeštadienį Rumunijos aukščiausioje lygoje žaidžiantis klubas Pakruojo „Kruoją“ sutriuškino net 7:2.
Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai Kipre
Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai Kipre / V.Aleksandravičiaus nuotr.

Nors pirmasis įvartis į „Žalgirio“ vartus krito jau 14-ą minutę, tačiau permainingo ir emocingo pirmojo kėlinio pabaigoje po Justo Lasicko rezultatyvaus perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Jakubas Wilkas.

Antrojo kėlinio pradžioje buvo pakeista pusė komandos futbolininkų, o tai atsispindėjo ir žaidime. Daugiau klydę žalgiriečiai 75-ą minutę praleido dar vieną įvartį – 2:1. Vienuolikė iš Vilniaus pačioje rungtynių pabaigoje vėl parodė čempionišką charakterį. Po Vytauto Lukšos perdavimo 89-ą minutę pasižymėjo 16-metis Julius Momkus, kuriam tai buvo debiutas pagrindinėje komandoje.

Nors Lietuvos čempionai ir perėmė iniciatyvą, teisėjas komandoms leido sužaisti vos vieną minutę pridėtinio laiko, tad komandos taikiai išsiskirstė esant lygiam rezultatui.

„Žalgiris“ – „Concordia“ 2:2

Sudėtis: Saulius Klevinskas, Aldas Korsakas (66' Andro Švrljuga), Algis Jankauskas (72' Georgas Freidgeimas), Mantas Fridrikas, Egidijus Vaitkūnas (46' Artakas Jedigarijanas), Arturas Skuratovičius (46' Julius Momkus), Linas Pilibaitis (46' Danielis Romanovskis), Paulius Janušauskas, Justas Lasickas (46' Elivelto), Jakubas Wilkas (46' Vytautas Lukša), Kristis Andreou (46' Edvinas Baniulis).