2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Su Rusijos rinktinės treneriu vakarieniavę estų futbolininkai jau apgailestauja

Estijos futbolo pasaulį supurtęs skandalas, kai keli šios šalies rinktinės buvę ir esami futbolininkai vakarieniavo su Rusijos rinktinės vyriausiuoju treneriu Valerijumi Karpinu, įgijo naujų spalvų.
Valerijus Karpinas
Valerijus Karpinas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Estijos futbolo treneris Andresas Operas bei futbolininkai Konstantinas Vasiljevas ir Sergejus Zenjovas trečiadienį išplatino viešą atsiprašymą už savo elgesį.

„Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos ir atsiprašome visų, kuriuos įžeidė mūsų vakarienė ir socialiniuose tinkluose paskelbta jos nuotrauka. Mūsų pokalbis buvo susijęs tik su futbolu, neaptarinėjome politikos ar karo. Mūsų pozicija dėl karo visada buvo tokia pati – tam nėra jokio pateisinimo. Tiek futbolo aikštėje, tiek už jos ribų mes visada gynėme Estiją ir tai darysime ir ateityje“, – rašoma pareiškime.

Priminsime, kad nuotrauka su vakarojančiais futbolininkais ir V.Karpinu pasirodė futbolo agento Andrejaus Stepanovo instagrame.

V.Karpinas yra gimęs Estijos mieste Narvoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką