„Sūduva“ ir vėl nepralaužė „Riterių“ gynybos, „Šiauliai“ išpešė lygiąsias

„Optibet A lygos“ 18-asis turas prasidėjo rungtynėmis Marijampolėje, kur nė vienai komandai nepavyko pelnyti įvarčio. Vietos „Sūduva“ bei Vilniaus „Riteriai“ pasidalino po tašką – 0:0.
Nikola Popovičius
Nikola Popovičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pirmame kėlinyje buvo sukurtas vienintelis pavojingas epizodas, kai Žygimantas Baltrūnas bandė nukreipti kamuolį į Armanto Vitkausko paliktus vartus, tačiau laiku suskubęs Valdas Paulauskas sugebėjo apsiginti.

Po pertraukos ekipos taip pat aštriais momentais neišsiskyrė. Geriausia proga priklausė pirmą sykį mačą starto pradėjusiam Pierre'ui Okende, kurio spirtas kamuolys skriejo virš vartų.

Šio mačo dėl traumos nebaigė „Riterių“ saugas Matas Ramanauskas.

„Sūduva“ antrose šio sezono rungtynėse nesugebėjo pralaužti „Riterių“ gynybos – balandį vykusi pirmoji akistata baigėsi vilniečių pergale 1:0.

Kitose rungtynėse tarp „Šiaulių“ ir Gargždų „Bangos“ taip pat užfiksuotos lygiosios – 1:1.

Svečiai daugiau skyrė dėmesio gynybai, tačiau 39-ąją minutę išsiveržė į priekį. Po Carloso Eduardo pamušto kamuolio baudos aikštelėje laisvės sulaukęs Ričardas Šveikauskas vienu lietimu smūgiavo tiksliai.

Vis tik šiauliečiai dar kartą pademonstravo charakterį bei atstatė pusiausvyrą – 66-ąją minutę Mantas Kuklys pakėlė kampinį ir Simonas Paulius tuo šansu pasinadojo.

FA „Šiauliai“ bandė perimti iniciatyvą, tačiau 71-ąją minutę Gabrielius Micevičius už pražangą prieš Mantą Bertašių užsidirbo antrą geltoną kortelę.

Paskutinėmis akimirkomis gargždiškiai turėjo gerą progą pelnyti įvartį, visgi, nuo R. Šveikausko smūgio iš arti komandą išgelbėjo Lukas Paukštė.