Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 3d. 14:01

„Sūduvos“ futbolininkai stovyklaus Kipre

Futbolo treneris Darius Gvildys
Futbolo treneris Darius Gvildys

Marijampolės futbolo klubas „Sūduva“ sausio 7 dieną pradės pasirengimą naujam sezonui. Yra numatyta, kad nuo sausio 7 iki 29 dienos „Sūduvos“ futbolininkai treniruosis Marijampolėje, o tuomet išvyks į 14 dienų treniruočių stovyklą Kipre.

Ten „Sūduva“ planuoja sužaisti ketverias draugiškas rungtynes. Vienas varžovų – garsusis Kijevo „Dinamo“ (Ukraina). Be to, dėl draugiškų mačų yra kalbamasi su Švedijos aukščiausiosios lygos klubais.

Fksuduva.lt apie artėjantį pasirengimą pasikalbėjo su  komandos treneriu Dariumi Gvildžiu.

– Prasidėjo kalendoriniai 2014-ieji, o jau kitą savaitę pasirengimą sezonui pradės Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai. Trumpai pristatykite pasirengimo planus ir tikslus.

– Į treniruotes susirinksime sausio 7 dieną. Pirmą savaitę tikrinsime žaidėjų sveikatą ir pradėsime treniruotis. Per atostogas futbolininkams buvo skirtos užduotys, tikrinsime, kaip jiems pavyko padirbėti.

Nuo sausio 30 iki vasario 13 dienos išvyksime į treniruočių stovyklą Kipre. Ten treniruosimės ir sužaisime ketverias draugiškas rungtynes su pajėgiais varžovais.

Grįžę iš treniruočių stovyklos Kipre, suteiksime žaidėjams 3–4 dienas poilsio ir likusį laiką treniruosimės Marijampolėje.

– Kokią naudą duoda treniruočių stovyklos  šiltuose kraštuose?

– Aplinkos pakeitimas dažnai būna naudingas psichologiškai, žaidėjai labiau susikoncentruoja darbui, turi mažiau buitinių rūpesčių. Taip pat labai naudinga yra tarptautinių rungtynių patirtis, žaidimas su pajėgiomis komandomis..

– Planuojama, kad Kipre į peržiūrą atvyks keli užsienio futbolininkai. Kiek komandai dar reikia žaidėjų?

– Trijų –  krašto gynėjo, taip pat futbolininko, kuris galėtų žaisti vidurio gynėju ir atraminiu saugu bei kiek labiau patyrusio antrojo vartininko.

– Kiek draugiškų rungtynių planuojama sužaisti iki kovo mėnesį startuosiančio Lietuvos čempionato?

– Reikia sužaisti 8-9 draugiškas rungtynes. Prieš išvykdami į stovyklą sužaisime 2 rungtynes, Kipre mūsų lauks 4 mačai, o sugrįžę į Marijampolę turėsime dar 2-3 rungtynes.

– Praėjusį sezoną „Sūduva“ pradėjo turėdama daug traumuotų žaidėjų ir atjaunėjusią sudėtį. Ar galima tikėtis sklandesnės 2014-ųjų metų sezono pradžios?

– Pernai neturėjome sveikų M.Šoblinsko, K.Chveduko, nebuvo T.Radzinevičiaus, o jaunimui prireikė laiko, todėl tikiuosi, kad šių metų sezoną pradėsime kur kas sėkmingiau, nes norime susigrąžinti prarastas pozicijas ir džiuginti savo gerbėjus tokiu žaidimu, kokį rodėme praėjusio sezono pabaigoje.

Futbolininkų, kurie kitą savaitę pradės ruoštis sezonui, sąrašas.

Vartininkai:

Džiugas Bartkus, Dovydas Lastauskas, Justinas Popiera.

Gynėjai:

Vilmantas Bagdanavičius, Paulius Daukša, Darius Isoda, Tomas Snapkauskas, Maximiliano Ugge, Gytis Urba.

Saugai:

Valentinas Baranovskis, Audrius Brokas, Karolis Chvedukas, Mindaugas Grigaravičius, Povilas Kiselevskis, Edvinas Puzara, Marius Šoblinskas, Dovydas Tumosa, Arminas Vaskela.

Puolėjai:

Markas Kardokas, Mohamadas Kdouhas, Tomas Radzinevičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką