2018 11 11 /23:56

Sugrįžus L.Messi – istorinis „Barsos“ pralaimėjimas, „Real“ įvarčių liūtyje triumfavo

Į aikštę po trijų savaičių pertraukos grįžęs Lionelis Messi įmušė dukart, tačiau „Barcelona“ Ispanijos futbolo lygoje patyrė netikėtą nesėkmę. „Barsa“ namuose 3:4 nusileido „Real Betis“ vienuolikei.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

Tai pirmas kartas istorijoje, kai „Barcelona“ pralaimėjo rungtynes, kuriose L.Messi pelnė du arba daugiau įvarčių.

Svečiai jau pirmajame kėlinyje pelnė du įvarčius – 20-ą minutę pasižymėjo Junioras Firpo, 34-ą – Joaquinas.

L.Messi realizuotas baudinys 68-ą minutę rezultatą sušvelnino, bet „Real Betis“ 71-ą minutę atsakė tiksliu Giovani Lo Celso smūgiu.

79-ą minutę įvartį pelnė „Barsos“ čilietis Arturo Vidalis, tačiau 83-ią minutę Sergio Canalesas svečių persvarą dar kartą padidino.

Per teisėjo pridėtą laiką dar kartą pasižymėjo L.Messi.

„Barcelona“ nuo 81-os minutės žaidė be pašalinto Ivano Rakitičiaus.

Tai jau devintos „La Liga“ rungtynės iš eilės, kuriose „Barcelona“ neišsaugojo „sausų“ vartų.

Su 24 taškais „Barcelona“ lieka pirmoje vietoje, bet tik tašku lenkia Madrido „Atletico“, kuris 12-ame ture 3:2 nugalėjo „Athletic Bilbao“.

„Real Betis“ su 16 taškų yra 12-oje vietoje.

„Scanpix“ nuotr./„Real“ futbolininkai

Madrido „Real“ rungtynėse su „Celta“ taip pat lijo įvarčiais, tačiau Karališkasis klubas pergale džiaugėsi.

„Real“ išvykos rungtynes laimėjo 4:2.

„Real“ ekipai įvarčius pelnė Karimas Benzema (23 min.), į savus vartus kamuolį nukreipęs Gustavo Cabralas (56 min.), baudinį realizavęs Sergio Ramosas (83 min.) ir per teisėjo pridėtą laiką pasižymėjęs Dani Ceballosas.

„Celta“ švelnino rezultatą Hugo Mallo (61 min.) ir Braiso Mendezo (94 min.) įvarčiais.

Nuo 87-os minutės šeimininkai žaidė be pašalinto G.Cabralo.

„Real“ su 20 taškų yra šetoje pozicijoje, „Celta“ su 14 – keturioliktoje.