„Sunderland“ po baudinių serijos įveikė „Manchester United“ ir prasimušė į Anglijos taurės finalą

Ketvirtadienio naktį Anglijoje paaiškėjo antrasis „Capital One“ taurės finalo dalyvis. Juo tapo „Sunderland“ klubas, po dramatiškos kovos nugalėjęs „Manchester United“.
„Sunderland“
„Sunderland“ / „Scanpix“ nuotr.

„Old Trafford“ stadione Davido Moyeso komanda po 11 metrų baudinių serijos turėjo pripažinti „Sunderland“ komandos pranašumą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje 37-ąją min. šeimininkus į priekį smūgiu galva išvedė gynėjas Johny Evansas.

Pirmąsias pusfinalio rungtynės „Sunderland“ laimėjo rezultatu 2:1, kadangi antrasis mačas pasibaigė 1:0 jau „Manchester United“ naudai – komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Jo pabaigoje Davidas De Gea suklydo ir 119-ąją min. Philo Bardsley smūgiuotas kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

Vis dėlto, „Manchester United“ nepasidavė ir jau po kelių akimirkų rezultatas vėl buvo lygus, kuomet po Adnano Januzajaus perdavimo 120-ąją min. pasižymėjo Javieras Hernandezas – Chicharito.

11 metrų baudinių serijoje sėkmingiau pasirodė „Sunderland“ ekipa. „Raudonųjų velnių“ komandoje tiksliai smūgiavo tik Stevenas Fletcheris, o svečių didvyrių tapo vartininkas Vito Mannone.