Super sensacija Ispanijoje: trečios lygos klubas iš Karaliaus taurės eliminavo „Atletico“

Su ugnimi prisižaidusi Madrido „Atletico“ ekipa iš kovos dėl Ispanijos Karaliaus taurės pasitraukė jau po pirmojo susitikimo. Diego Simeone auklėtiniai išvykoje po pratęsimo netikėtai 1:2 nusileido kukliai Leono „Cultural Leonesa“ ekipai, rungtyniaujančiai vos trečiajame pagal pajėgumą Ispanijos divizione.
„Cultural Leonesa“ triumfas ir „Atletico“ nusivylimas
„Cultural Leonesa“ triumfas ir „Atletico“ nusivylimas / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Madrido Atletico

„Atletico“ šioje turnyro stadijoje iškrito pirmą kartą nuo 2012-ųjų. Net 10 kartų sostinės klubas Karaliaus taurę laimėjo.

Vis dėlto šįkart triumfavo vos 13 tūkst. vietų stadione žaidžianti Leono komanda, niekada per klubo istoriją nežaidusi „La Liga“ pirmenybėse, o prieš penkerius metus atsikūrusi po dvidešimtmečio nebūties.

Tai taps pirmuoju kartu nuo 1955 m. ir vos antruoju apskritai, kai „Cultural Leonesa“ klubas žais Karaliaus taurės turnyro aštuntfinalyje.

Pergalę Leono ekipa pasiekė nepaisant to, jog pirmoji praleido įvartį – jį 62-ąją minutę po gražaus Joao Felixo perdavimo kaire koja pelnė Angelis Correa.

„Cultural Leonesa“ pasaka prasidėjo 83-ąją minutę, kai jau šios komandos žaidėjas Julenas Castaneda galingu smūgiu kaire koja išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą.

„Scanpix“ nuotr./Triumfuojantys „Cultural Leonesa“ futbolininkai

Jame, 108-ąją minutę, pergalingą įvartį šeimininkams pelnė Sergio Bunito, pasiuntęs Leono futbolininkus ir sirgalius į ekstazę.

„Atletai“ dar turėjo daugiau nei 10 minučių išplėšti lygiąsias ir baudinius, bet nepaisant per pratęsimą atliktų net 9 smūgių madridiečiai liko nieko nepešę.