Švaistyti taškų – nevalia: „Manchester City“ iškovojo užtikrintą pergalę

Anglijos „Premier“ lygos čempionės titulą ginanti „Manchester City“ komanda beveik nebeturi teisės klysti. Nors šiuo metu vyksta tik devintasis turas, prieš jį „miestiečius“ ir „Liverpool“ futbolininkus jau skyrė aštuoni taškai, o šis skirtumas, prisimenant praėjusio sezono dviejų klubų dominavimą, gali būti ir nebepavejamas.
Davidas Silva
Davidas Silva / „Scanpix“/AP nuotr.

Šeštadienio vakarą Mančesterio futbolininkai svečiuose užtikrintai 2:0 susitvarkė su Londono „Crystal Palace“ vienuolike.

„Miestiečiai“ visus reikalus išsprendė pirmojo kėlinio pabaigoje – iš pradžių 39 minutę Gabrielio Jesuso nestiprus smūgis galva nuo virpsto krito į vartų tinklą, o dar po dviejų minučių puikų „balioną“ Bernardo Silvai iškišo Raheemas Sterlingas.

Antrajame kėlinyje gausybę šansų pasižymėti turėjo abi ekipos, tačiau rezultatas liko 2:0 svečių naudai.

Šeštą pergalę 2019-2020 metų Anglijos „Premier“ lygos sezone iškovoję „Manchester City“ futbolininkai yra antri ir nuo „Liverpool“ šiuo metu atsilieka penkiais taškais.

Rytoj kol kas nė vieno taško neišbarstę lygos vicečempionai grumsis prieš „Manchester United“.

„Crystal Palace“ po pralaimėjimo išliko šeštoje vietoje.