Svarbi „Juventus” pergalė Italijoje

AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka
Šaltinis: halftime.lt
0

Šiandien Italijoje buvo žaidžiami likę 20-o turo „Serie A“ mačai. Sunkias pergales šventė vieni iš turnyro favoritai – Turino „Juventus“, „Roma“ ir Romos „Lazio“.

„Juventus“ klubas namuose 2-1 palaužė „Bari“ ekipą. Pirmieji į priekį išsiveržė šeimininkai, kai pirmojo kėlinio pabaigoje įvartį pelnė ekipos legenda Alessandro Del Piero.

„Bari“ gretose Gergely Rudolfas rezultatą sugebėjo išlyginti, bet visgi dar vieną įvartį pelnė Alberto Aquilani ir taip padėjo savo ekipai iškovoti svarbią pergalę.

Kitame mače, „Roma“ klubas svečiuose mačo pabaigoje palaužė „Cesena“ ekipą ir šventė pergalę rezultatu 1-0. Vienintelį mačo įvartį 89-ą minutę į savus vartus įsimušė Maximiliano Pellegrino.

Tuo metu kitas „amžinojo miesto” klubas „Lazio“, taip pat rungtynių pabaigoje palaužė Genujos „Sampdoria“ ir juos įveikė 1-0. Įvartis buvo pelnytas 84-ą minutę po Liboro Kozako taiklaus smūgio.

Visi rezultatai:

„Juventus” 2 - 1 „Bari”
43' [1 - 0] Alessandro Del Piero
57' [1 - 1] Gergely Rudolf
79' [2 - 1] Alberto Aquilani

„Cesena” 0 - 1 „Roma”
89' [0 - 1] Maximiliano Pellegrino (į savus vartus)

„Lazio” 1 - 0 „Sampdoria”
84' [1 - 0] Liboro Kozak

„Cagliari” 3 - 1 „Palermo”
23' [1 - 0] Alessandro Matri
48' [2 - 0] Robert Acquafresca
50' [2 - 1] Javier Pastore
54' [3 - 1] Davide Biondini
„Brescia” 2 - 0 „Parma”
45' [1 - 0] Francesco Bega
88' [2 - 0] Alessandro Diamanti
29' Massimo Paci („Parma”)

„Catania| 1 - 1 ”Chievo-
29' [1 - 0] Maximiliano Gaston Maxi Lopez (11 m.)
65' [1 - 1] Sergio Pellisier

„Genoa” 2 - 4 „Udinese”
27' [0 - 1] Pablo Armero
45' [1 - 1] Omar Milanetto
56' [1 - 2] Antonio Di Natale
58' [2 - 2] Mattia Destro
70' [2 - 3] Alexis Sanchez
90' [2 - 4] German Denis