2017 07 20 /21:43

Šventė Vilniuje: baudinių dramą laimėję „Trakai“ žengė į kitą Europos lygos etapą

Tokios dramos LFF stadione susirinkę Lietuvos futbolo gerbėjai neregėjo jau seniai. Ketvirtadienio vakarą UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo rungtynėse šalies vicečempionas „Trakų“ klubas po baudinių serijos sugebėjo įveikti „Norrkoping“ ekipą iš Švedijos. Pirmąją dvikovą Švedijoje Olego Vasilenkos auklėtiniai buvo pralaimėję 1:2. Namuose pavyko atsirevanšuoti tokiu pačiu rezultatu. Pratęsime įvarčių įmušti nepavyko nė vienai ekipai, o baudinių serijoje visi šeimininkų baudiniai buvo tikslūs – 5:3.
„Trakai“ švenčia
„Trakai“ švenčia / Sauliaus Čirbos nuotr.

Trečiame varžybų etape „Trakų“ lauks Titovo „Shkendia“ iš Makedonijos.

„Trakai“ – „Norrkoping“ 2:1 (2:0)
(pirmos rungtynės – 1:2, bendras rezultatas – 3:3)
Baudinių serija – 5:3
12' [1:0] Maksimas Maksimovas
35' [2:0] Maksimas Maksimovas
86' [2:1] Simonas Skrabbas

„Trakai“ (4-3-3): Ignas Plūkas; Alma Wakili, Arūnas Klimavičius, Justinas Januševskis, Valdemaras Borovskis; Vaidas Šilėnas (84' Svajūnas Čyžas), Modestas Vorobjovas, Michailas Šyška; Oscaras Dorley, Maksimas Maksimovas (87' Deividas Česnauskis), Aleksandras Byčenokas.

„Norrkoping“ (4-4-2): Davidas Mitovas Nilsonas; Linusas Wahlqvistas, Andreasas Johanssonas, Jonas Gudni Fjolusonas, Christopheris Telo; Davidas Mobergas-Karlssonas, Filipas Dagerstalas, Danielis Sjolundas (74' Ericas Smithas), Gudmunduras Thorarinsonas (46' Simonas Skrabbas); Karlas Holmbergas (46' Niclasas Eliassonas), Sebastianas Anderssonas.

Rungtynių eiga:

„Trakai“ labai galingai pradėjo rungtynes. Pirmosiomis minutėmis iniciatyva akivaizdžiai priklausė šeimininkams, o švedai labai sunkiai pereidavo aikštės vidurį. Pirmo įvarčio laukti ilgai nereikėjo. 12-ąją minutę Maksimas Maksimovas labai galingai prasiveržė kairiuoju kraštu ir šaltakraujiškai pelnė pirmą įvartį – 1:0.

35-ąją minutę LFF stadiono tribūnos pratrūko dar kartą ir vėl to kaltininku tapo M.Maksimovas. Puolėjas fantastišku smūgiu iš labai aštraus kampo pelnė reto grožio antrą įvartį – 2:0.

Pirmas kėlinys taip ir baigėsi. 70-ąją minutę M.Maksimovas turėjo puikią progą pelnyti trečią įvartį, bet iššokus vienam prieš vartininką jo pergudrauti nepavyko.

Po akimirkos jau Alma Wakili pavojingai įsiveržė į baudos aikštelę, bet smūgiavo visai greta virpsto.

Daugybę progų įmušti trečią įvartį turėję O.Vasilenkos auklėtiniai pasižymėti taip ir nesugebėjo, o 86-ąją minutę svečiai pasinaudojo sumaištimi prie šeimininkų vartų ir po keitimo aikštėje pasirodęs Simonas Skrabbas iš kelių metrų sugebėjo pelnyti įvartį.

Prireikė pratęsimo. Jo metu šiek tiek aktyvesni buvo svečiai, bet „Trakams“ pavyko apsiginti.

Kelialapio savininkai paaiškėjo baudinių serijoje:

„Trakų“ kapitono Arūno Klimavičiaus smūgis buvo tikslus, bet Linuso Wahlgvistas smūgiavo taip pat tiksliai.

Modestas Vorobjovas taip pat smūgiavo užtikrintai, o Ericas Smithas pataikė į virpstą.

Svajūno Čyžo muštą kamuolį vartininkas lietė, bet jis vis tiek įskriejo į vartus. Niclasas Eliassonas taip pat pataikė.

Michailas Šyška – taiklus! Simonas Skrabbas atsakė tuo pačiu.

Justinas Januševskis – bingo! „Trakai“ keliauja į kitą etapą.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?