Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 26d. 18:15

Tadas Labukas širsta dėl Kazlų Rūdos balų: „Normaliame stadione būtume laimėję“

Tadas Labukas
V.Januškos nuotr. / Tadas Labukas

Antrą vietą užimantis „Trakų“ klubas, po nokauto Lietuvos futbolo federacijos taurės III etape Kazlų Rūdoje, ruošiasi A lygos sekmadienio rungtynėms su Gargždų „Bangos“ futbolininkais. Pergalė prieš vieną silpniausių lygos komandų, priartintų „Trakus“ prie prizinės vietos.


„Pirmos kelios dienos po rungtynių buvo nemalonios, tas pralaimėjimas niekaip „neišėjo iš galvos“. Bet dabar jau viskas gerai – nuotaikos geros, visi stipriai užsivedę, treneris nuteikinėja tam, kad visą sukauptą pyktį išlietumėm sekmadienio rungtynėse. Mes labai džiaugiamės, kad rungtynės įvyks taip greitai, nes tokiu būdu greičiau užsimirš tas košmaras Kazlų Rūdoje“, – pasakojo Tadas Labukas, Kazlų Rūdoje pirmą kėlinį stebėjęs nuo atsarginių suolo, o antrajame – žengęs į aikštę.
 
– Tadai, ar praėjus kelioms dienoms, supratote kas atsitiko Kazlų Rūdoje?
 
– Įvyko didelė neteisybė. Mes neišnaudojom daug progų, šlubavo realizacija. Pasikartosiu dėl siaubingos aikštės, tačiau būtent ji yra tos sensacijos pagrindinė priežastis. Aišku, mes turėjom laimėti bet kokiomis sąlygomis.
 
Bet gavosi taip, kad jie prisitaikė prie tų sąlygų, o mes – ne. Futbole kartais atsitinka taip, kad stipresni pralaimi. Tačiau Kazlų Rūdos variantas ne toks. Tai nebuvo futbolas – tai buvo futbolo pornografija. Su visa pagarba „Šilo“ komandai, galiu drąsiai pasakyti, kad jei rungtynės būtų vykusios normaliame stadione, būtumėm laimėję nemažesniu nei trijų įvarčių skirtumu. Gaila, kad nėra atsakomųjų rungtynių. Dėl to labai pikta.
 
– Teko išgirsti nuomonių, kad dabar „Trakai“ turės daugiau laiko ruoštis čempionato kovoms..
 
– Mūsų fizinis pasiruošimas yra geras, tad nemanau, kad tos kelios rungtynės kažką pakeistų. Mes tas rungtynes privalėjome laimėti.
 
– Kaip manai, ar tam fiasko padėtų užsimiršti, tarkim, sidabras čempionate?
 
– Klubo vadovų pozicijos nežinau, bet mes žaidėjai, net jei laimėsime medalius, suprantame, kad Kazlų Rūdos fiasko nenuplausime. Net jei tas rungtynes būtumėm laimėję, vis tiek mes būtumėm rimti pretendentai iškovoti medalį ir būtumėm laimėję tą medalį. Kartėlis tikrai liks.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką