Tarptautinį salės futbolo turnyrą Radviliškyje laimėjo vietos „Lokomotyvo“ ekipa

Futbolo kamuolys
LFF nuotr. / Futbolo kamuolys
Šaltinis: BNS
0

Radviliškyje vyko Anatolijaus Ligeikos atminimui skirtas tarptautinis salės futbolo turnyras. Dėl taurės varžėsi keturios komandos – Rygos „LSPA/Sportima“, Vilniaus „Bekentas“, Panevėžio „Baltija“ bei Radviliškio „Lokomotyvas“.

Pasak Lietuvos futbolo federacijos, pirmajame pusfinalyje turnyro šeimininkai 7:5 įveikė Panevėžio „Baltiją“.

Kitoje pusfinalio dvikovoje sostinės „Bekentas“ kiek netikėtai 5:4 įveikė stiprų varžovą – „LSPA/Sportima“ ekipą. Šiame mače puikiai sužaidė daugybę kartų savo komandą nuo įvarčių gelbėjęs vilniečių vartininkas Simonas Sabonis.

Trečiąją vietą turnyre iškovojo latviai, rezultatu 5:3 nugalėję Panevėžio „Baltiją“.

Rezultatyvioje finalo dvikovoje „Lokomotyvas“ 7:4 įveikė svečius iš Vilniaus bei iškovojo taurę.

Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas nugalėtojų komandos kapitonas Justas Gulbinas.

Temos: 1 Futbolas