Tarptautiniame vaikų futbolo turnyre „Ateitis CUP“ lietuviai iškovojo antrąją vietą

Didžiausiame Lietuvoje vykstančiame tarptautiniame vaikų futbolo turnyre „Ateitis CUP“ baigėsi trylikamečių kovos. Aplenkusi CSKA ir BATE, Nacionalinė futbolo akademija turnyre užėmė antrą vietą.
Nacionalinės futbolo akademijos futbolininkai
Nacionalinė futbolo akademijos trylikamečių komanda / Sauliaus Čižos nuotr.

Tarp 16 komandų dalyvių, varžėsi ir garsieji Maskvos CSKA bei Borisovo BATE klubai.

Lietuvai atstovavo keturių futbolo mokyklų auklėtiniai, o geriausiai iš jų sekėsi Nacionalinei futbolo akademijai (NFA).

Pastaroji, pakeliui į finalą, nugalėjo keturis konkurentus, o akistatoje dėl stipriausios turnyro ekipos vardo, po baudinių serijos, nusileido Minsko „Dinamo“ jauniesiems futbolininkams. Geriausias (U-13) kartos atstovas Deividas Raulinaitis buvo apdovanotas asmeniniu prizu.

Kitiems Lietuvos atstovams sekėsi kur kas prasčiau: „Ateitis“ turnyre užėmė šeštą vietą, Gargždų „Banga“ – keturioliktą, Alytaus „Dainava“ – šešioliktą.

Praėjusį savaitgalį prasidėjęs 2013 m. „Ateitis CUP“ maratonas iš viso tęsis 6 savaites. Pirmajame turnyre, devynmečių grupėje, nepralenkiami buvo Liepojos „Metalurgs“ jaunimas.

Šį savaitgalį dėl „Ateities“ futbolo mokyklos varžysis dvylikamečiai, o po savaitės ir vienuolikmečiai, tarp kurių ir Barselonos futbolo akademijos auklėtiniai.