Tarsi ant sparnų: pergales skinantis „Arsenal“ tvirtina pozicijas pirmajame ketverte

Anglijos „Premier“ lygoje – besitęsianti Londono „Arsenal“ klubo pergalių serija. „Kanonieriai“ namuose 2:0 susitvarkė su „Leicester City“.
Londono „Arsenal“
Londono „Arsenal“ / „Scanpix“ nuotr.

Mikelio Artetos vadovaujamas klubas į priekį išsiveržė jau 11-ąją minutę, kuomet po Gabrielio Martinelli pakelto kampinio įvartį galva pelnė Thomas Partey.

Būtent šis vidurio saugas prisidėjo ir prie antrojo šeimininkų įvarčio. Baudos aikštelėje įvykusioje sumaištyje Ganos futbolininko smūgį į vartus ranka pristabdė Caglaras Soyuncu, o po pakartotinės peržiūros rungtynių arbitras paskyrė baudinį į „lapių“ vartus.

Jį šaltakraujiškai 59-ąją minutę realizavo Alexandre'as Lacazette'as, įtvirtinęs savo ekipos pergalę.

Penktą pergalę iš eilės vietiniame fronte iškovojęs „Arsenal“ su 51 tašku sugrįžo į ketvirtą vietą, aplenkdamas „Manchester United“ (50 tšk.).

Tiesa, tikroji „kanonierių“ persvara prieš artimiausius varžovus jau netrukus gali stipriai išaugti, kadangi Londono klubas yra sužaidęs net trejomis rungtynėmis mažiau.

Savaitės viduryje „Arsenal“ laukia intriguojantis mūšis su „Liverpool“.

Prastą sezoną žaidžiantys „Leicester City“ futbolininkai yra tik 12-ti.