„Tauras“ – UEFA Europos lygos antrajame atrankos etape

„Tauro" ekipos žaidėjai džiaugiasi įvarčiu.
M.Patašiaus/"Lietuvos Ryto" nuotr. / „Tauro" ekipos žaidėjai džiaugiasi įvarčiu.
0

Tauragės „Tauro“ futbolininkai po pratęsimo rezultatu 3:2 įveikė Velso klubą „Llanelli“ ir pateko į UEFA Europos lygos antrąjį atrankos etapą, kuriame po savaitės susitiks su Nikosijos APOEL, praneša LFF.

„Tauro“ ir „Llanelli“ rungtynės klostėsi labai panašiu scenarijumi kaip pirmasis mačas Velse. Du kartus į priekį išsiveržė Tauragės klubas – 17-ą minutę baltarusis Sergejus Ircha pasižymėjo po kampinio smūgiu galva, o 31-ą minutę baigė tikslią kombinaciją. Tačiau Christopheris Llewellynas taip pat įmušė smūgiu galva, o Jasonas Bowenas pasinaudojo „Tauro” gynėjų klaida.

Antro kėlinio pradžioje „LLanelli“ liko be vieno žaidėjo, tačiau kiekybinės persvaros „Taurui“ nepavyko paversti pavojingomis progomis prie varžovų vartų – pasibaigus pagrindiniam laikui užfiksuotos lygiosios 2:2. Kadangi taip pat baigėsi pirmoji komandų dvikova, buvo žaidžiamas pratęsimas. Jo metu lemiamą įvartį 104-ą minutę smūgiu iš toli įmušė „Tauro“ gynėjas Darius Regelskis.

Nervingame dvikovos finiše abi komandos dar užsidirbo po raudonąją kortelę, tačiau „Taurui“ pavyko išsaugoti persvarą ir sėkmingai debiutuoti Europos lygoje.

Antrame atrankos etape „Tauras“ prisidės prie dar dviejų Lietuvos komandų. Visos jos liepos 15 dieną pirmąsias rungtynes žais namuose. Marijampolės „Sūduva“ namuose grumsis su Vienos „Rapid“ (Austrija), „Šiauliai“ rungtyniaus su Krokuvos „Wisla“ (Lenkija), o „Tauras“ su APOEL žais Kaune.