Taurių kovos: „Chelsea“ smaginosi, „Atletico“ krito, o Vokietijoje planus sujaukė lietus

Trečiadienio vakarą Europos stadionuose vyko futbolo taurių turnyrų kovos.

Anglijos FA taurės ketvirtajame etape pastaruoju metu klaikiai atrodžiusi Londono „Chelsea“ komanda 3:1 išvykoje sumušė Birmingamo „Aston Villa“.

Conoras Gallagheris 11-ąją, o Nicolasas Jacksonas 21-ąją minutėmis dviem aštriais dūriais tildė šeimininkų sirgalius.

Enzo Fernandezas antrojo kėlinio pradžioje pridėjo dar ir trečiąjį įvartį, o rezultatą Moussa Diaby švelnino jau tik per pridėtą laiką.

Kitose rungtynėse „Nottingham Forest“ namuose baudinių serijoje palaužė „Bristol City“.

Pagrindinis laikas ir pratęsimas po Divocko Origi ir Jasono Knighto ankstyvų įvarčių pirmajame kėlinyje baigėsi lygiosiomis, o baudinių serijoje Nuno Espirito Santo auklėtiniai buvo tikslesni 5:3.

Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio pirmosiose rungtynėse Madrido „Atletico“ namuose 0:1 nusileido Bilbao „Athletic“.

Vienintelis įvartis krito 25-ąją minutę, kai po Reinildo Mandava pražangos teisėjas skyrė baudinį, o jį realizavo Alexas Berengueras.

Vokietijos taurės rungtynės tarp „Saarbrucken“ ir Menchengladbacho „Borussia“ buvo nukeltos dėl stiprių liūčių.

Prancūzijos taurėje tolyn žengė „Paris Saint-Germain“ klubas, namuose 3:1 įveikęs „Brest“.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Kylianas Mbappe (34 min.), Danilo Pereira (37 min.) ir Goncalo Ramosas (90+2 min.). Rezultatą antrojo kėlinio viduryje buvo sušvelninęs Steve'as Mounie.