Tautų lyga: Anglija pažeminta namuose, Vokietija triuškino Italiją

UEFA Tautų lygoje antradienio vakarą užfiksuotas ne vienas netikėtas rezultatas.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

A diviziono trečiojoje grupėje gėdą patyrė Anglijos futbolininkai. Europos vicečempionai namuose net 0:4 nusileido Vengrijai.

Du įvarčius stadiono Vulverhamptone svečiams pelnė Rolandas Sallai (16 ir 70 min.), po vieną – Zsoltas Nagy (80 min.) ir Danielis Gazdagas (89 min.).

Anglai rungtynes dar užbaigė ir su vienu žaidėju mažiau, nes 82 minutę raudoną kortelę užsidirbo Johnas Stonesas.

Tai – skaudžiausias anglų pralaimėjimas namuose per 94 metus.

Kitose tos pačios grupės rungtynėse intrigos irgi nebuvo – Vokietija namuose 5:2 sutriuškino Italiją.

Menchengladbache žaidę vokiečiai pelnė pirmus penkis rungtynių įvarčius. Joshua Kimmichas pasižymėjo 10 minutę, Ilkay'us Gundoganas pasižymėjo tiksliu baudiniu per pridėtą laiką, Thomasas Mulleris pelnė įvartį 51 minutę, o Timo Werneris įmušė du įvarčius per minutę – 68 ir 69 min.

Italus nuo gėdingo rezultato išgelbėjo tik Wilfriedo Gnonto (78 min.) ir Alessandro Bastoni (90+4 min.) įvarčiai.

Įdomu tai, kad mirtininkų vadintoje A3 grupėje po keturių turų su 7 taškais pirmauja Vengrija, lenkianti Vokietiją (6 taškai), Italiją (5) ir Angliją (2).

Standings provided by SofaScore LiveScore

A4 grupėje triuškinančių rezultatų nebuvo, o pergales pasiekė olandai ir belgai.

Nyderlandų rinktinė namuose 3:2 nugalėjo Velsą. Po įvartį olandams įmušė Noa Langas (17 min.), Cody Gakpo (23 min.) ir Memphis Depay'us (90+3 min.), o valams tikslius smūgius atliko Brennanas Johnsonas (26 min.) ir Garethas Bale'as (90+2 min.).

Belgija svečiuose 1:0 nugalėjo Lenkiją. Pergalingą smūgį 16-ą minutę atliko Michy Batshuayi.