Tautų lyga: ispanai begėdiškai sudaužė pasaulio vicečempionus kroatus

Antradienio vakarą Europos stadionuose sužaistos dar septynios UEFA Tautų lygos dvikovos. Daugiausiai dėmesio sulaukė A diviziono mačas Elčėje, kur Ispanijos rinktinė net 6:0 sutriuškino planetos vicečempionus kroatus.
Rungtynių akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Jau iki pertraukos kroatai buvo priversti tris kartus pasiimti kamuolį iš savo vartų.

24-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė galingai galva smūgiavęs Saulis, 33-iąją Marco Asensio pranašumą įtvirtino, o dar po dviejų minučių po jo smūgio kamuolys atsimušė į kroatų vartininko Lovre Kaliničiaus nugarą ir trečią kartą suspurdėjo svečių vartų tinkle.

Po pertraukos vaizdas nepasikeitė.

49-ąją minutę Rodrigo paleido kamuolį tarp L.Kaliničiaus kojų ir įmušė ketvirtą įvartį, o 56-ąją Sergio Ramosas iš kelių metrų taikliai smūgiavo galva.

70-ąją Isco šeštą kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir padėjo tašką.

Trečia šios grupės komanda antradienį žaidė kontrolines rungtynes su Šveicarija ir nugalėjo 1:0. Marcusas Rashfordas pasižymėjo 54-ąją minutę.

A divizionas. 4 grupė.
1. Ispanija 2 2 0 0 8:1 6
2. Anglija 1 0 0 1 1:2 0
3. Kroatija 1 0 0 1 0:6 0

Kitame A diviziono mače belgai svečiuose 3:0 pranoko labai silpnai Tautų lygos turnyrą pradėjusius islandus.

29-ąją minutę pasižymėjo Edenas Hazardas, o po dviejų minučių persvarą padvigubino Romelu Lukaku.

„Manchester United“ puolėjas pelnė ir antrą savo įvartį 81-ąją minutę.

Per du mačus islandai neįmušė nė sykio ir praleido net devynis įvarčius.

A divizionas. 2 grupė.
1. Šveicarija 1 1 0 0 6:0 3
2. Belgija 1 1 0 0 3:0 3
3. Islandija 2 0 0 2 0:9 0

B diviziono vienintelėse rungtynėse bosniai 1:0 pranoko austrus. Edinas Džeko pasižymėjo 78-ąją minutę.

B divizionas. 3 grupė.
1. Bosnija ir Hercegovina 2 2 0 0 3:1 6
2. Šiaurės Airija 1 0 0 1 1:2 0
3. Austrija 1 0 0 1 0:1 0

C divizione suomiai 1:0 pranoko estus, o vengrai 2:1 graikus.

C divizionas. 2 grupė.
1. Suomija 2 2 0 0 2:0 6
2. Graikija 2 1 0 1 2:2 3
3. Vengrija 2 1 0 1 2:2 3
4. Estija 2 0 0 2 0:2 0

D diviziono akistata tarp Moldovos ir Baltarusijos baigėsi be įvarčių, o Liuksemburgas net 3:0 svečiuose susidorojo su San Marinu.