Tautų lyga: po lenkų įvarčio į savus vartus pergalę šventė Portugalija

Ketvirtadienį Tautų lygoje sužaistos dar penkerios rungtynės. Portugalijos rinktinė be Cristiano Ronaldo šventė pergalę Lenkijoje.
Pepe
Pepe / AFP/„Scanpix“ nuotr.

A lyga

Elitinės A lygos trečioje grupėje Portugalijos rinktinė išvykoje 3:2 nugalėjo Lenkiją.

18-ąją minutę lenkus į priekį išvedė Krzysztofas Piatekas, tačiau 31-ąją minutę rezultatą išlygino Andre Silva.

Pirmojo kėlinio pabaigoje Lenkijos rinktinei labai nepasisekė, kai kamuolį į savus vartus nukreipė Kamilis Glikas.

Antrajame kėlinyje portugalų persvarą padidino Bernardo Silva. 77-ąją minutę rezultatą dar sušvelnino Jakubas Blaszczykowskis.

Portugalija šio lango metu verčiasi be lyderio Cristiano Ronaldo.

Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvar.sant. Tšk.
Portugalija 2 2 0 0 2 6
Lenkija 2 0 1 1 -1 1
Italija 2 0 1 1 -1 1

B lyga

Rusija – Švedija 0:0

Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvar.sant. Tašk.
Rusija 2 1 1 0 1 4
Turkija 2 1 0 1 0 3
Švedija 2 0 1 1 -1 1

C lyga

Izraelis – Škotija 2:1
25 min. Charlie Mulgrewas 0:1
52 min. Doras Peretzas 1:1
75 min. Kieranas Tierney į savus vartus 2:1

Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įvar.Sant. Tašk.
Škotija 2 1 0 1 1 3
Izraelis 2 1 0 1 0 3
Albanija 2 1 0 1 -1 3

Juodkalnija – Serbija 0:2
18 min. Aleksandaras Mitrovičius 0:1
81 min. Aleksandaras Mitrovičius 0:2

Serbija 3 2 1 0 3 7
Rumunija 3 1 2 0 1 5
Juodkalnija 3 1 1 1 0 4
Lietuva 3 0 0 3 -4 0

D lyga

Farerų salos – Azerbaidžanas 0:3
28 min. Richardas Almeida 0:1
67 min. Dimitrijus Nazarovas 0:2
86 min. Richardas Almeida 0:3

Kosovas – Malta 3:1
30 min. Benjaminas Kololli 1:0
51 min. Andrei Agius 1:1
68 min. Vedatas Muriqi 2:1
81 min. Benjaminas Kololli 3:1