Tautų lygos pusfinalyje – Ispanijos smūgis Europos čempionams

UEFA Tautų lygos pirmajame pusfinalyje Ispanija sudavė smūgį ilgai be vieno žaidėjo rungtyniavusiai Europos čempionei Italijai – „San Siro“ stadione svečiai laimėjo 2:1.

Pirmąjį įvartį ispanai pelnė 17-ąją minutę, kuomet iš kairiojo krašto aštrų perdavimą pasiuntė Mikelis Oyarzabalis, o į vartus vienu lietimu puikiai smūgiavo Ferranas Torresas.

Leonardo Bonucci paliko Italiją žaisti 10 prieš 11 pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet trinktelėjo Sergio Busquetsui alkūne kovos dėl aukšto kamuolio metu. Vidurio gynėjui buvo parodyta antra geltona kortelė.

F.Torresas pelnė antrąjį įvartį Ispanijai jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką – jam rezultatyvų perdavimą vėl atliko M.Oyarzabalis.

Pavyko Italijai sušvelninti atlikimą 83-ąją minutę, kuomet Federico Chiesa greitos atakos metu nepagailėjo perdavimo, o Lorenzo Pellegrini mušė į tuščius vartus.

Vis dėlto išlyginti rezultato italams taip ir nepavyko – Ispanija žengė į Tautų lygos finalą.

Savo varžovus ispanai sužinos rytoj – kitame pusfinalyje Belgija susitiks su Prancūzija.