Telšių stebuklai tęsiasi: „Džiugas“ patiesė „Sūduvą“ ir pakilo į pirmąją vietą

A lygos pirmenybėse ir toliau stebina autsaideriu prieš sezoną laikytas Telšių „Džiugas“. Žemaitijos klubas šeštadienį 1:0 namuose pranoko Marijampolės „Sūduvą“ ir pakilo į pirmąją poziciją.
Telšių „Džiugas“
Telšių „Džiugas“ / „Kulis photography“ nuotr.

22-ąją minutę Augustas Dubickas savo baudos aikštelėje labai nesėkmingai pataikė į kamuolį ir šis nukrito tiesiai Nino Noordanusui po kojomis. Telšių komandos lyderis nesuklydo ir iš kelių metrų smūgiavo tiksliai.

Praėjusios kelioms minutėms po šio epizodo telšiškiai neteko savo gynybos bokšto ir vieno svarbiausio komandos žaidėjo Tomo Rapalavičiaus.

Visgi per likusį laiką suvalkiečiams išsigelbėti taip ir nepavyko.

„Džiugas“ – vienintelė lygos ekipa, kuri per pirmus keturis turus nepraleido nė vieno įvarčio.

Po pergalės Andriaus Lipskio komanda su 8 taškais pakilo į pirmąją poziciją. Suvalkiečiai su penkiais taškais lieka treti.