Thiago debiutuodamas užsidirbo baudinį, bet „Liverpool“ pamokė dešimtyje likusią „Chelsea“

Centrinėje antrojo „Premier“ lygos turo dvikovoje skambiais pirkiniais vasarą pasistiprinęs Londono „Chelsea“ klubas kibo į atlapus čempionų titulą ginančiai „Liverpool“ komandai. „Aristokratai“ atsilaikė tik kėlinį – Franko Lampardo auklėtiniai patyrė pralaimėjimą 0:2.
Sadio Mane ir Roberto Firmino
Sadio Mane ir Roberto Firmino / „Scanpix“ nuotr.

Abu įvarčius „Liverpool“ pelnė antrojo kėlinio pradžioje, bet svarbiausias rungtynių momentas įvyko paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis.

Į greitą ataką skuodusį Sadio Mane apsikabindamas pargriovė „Chelsea“ gynėjas Andreasas Christensenas, kuris už paskutinės vilties pražangą prieš save išvydo raudoną kortelę ir taip paliko savo komandą visą antrąjį kėlinį žaisti dešimtyje.

Kiekybine persvara „Liverpool“ netruko pasinaudoti – sužaidus vos 4 minutes po pertraukos S.Mane po Roberto Firmino perdavimo pelnė įvartį galva.

Antrąjį įvartį į savo vartus, galima sakyti, „atsivežė“ pats „Chelsea“ vartininkas Kepa Arrizabalaga – ispanas grubiai suklydo prie pat savo vartų, o kamuolį perėmęs S.Mane padvigubino savo komandos persvarą.

Nors kontroliavo rungtynes, „Liverpool“ dar sugebėjo prisikurti problemų, kai 75-ąją minutę „Chelsea“ gavo teisę mušti baudinį – pirmąsias rungtynes Liverpulio komandoje žaidęs Thiago Alcantara baudos aikštelėje užkabino „Chelsea“ puolėjo Timo Wernerio kojas.

Visgi komandos naujoko klaidą ištaisė Alissonas Beckeris – „Liverpool“ vartininkas iš Brazilijos atrėmė Jorginho smūgį ir užgesino bet kokias „Chelsea“ viltis pakovoti dėl taškų.

„Liverpool“ šį sezoną kol kas žygiuoja be kluptelėjimų ir po dvejų rungtynių turi 6 taškus. „Chelsea“ tai buvo pirmas pralaimėjimas po pergalės prieš „Brighton“, kurią F.Lampardo komanda iškovojo prieš savaitę.