Antoine'o Greizmanno dublis padėjo „Atletico“ laimėti Madrido derbį

Penktojo Ispanijos „La Liga“ turo susitikimas tarp dviejų Madrido miesto komandų – „Atletico“ ir „Getafe“ – baigėsi „Vicente Calderon“ šeimininkų pergale, rezultatu 2:0. „Getafe“ patyrė ketvirtąją nesėkmę šių metų Ispanijos čempionate, „Aletico“ klubui tai buvo ketvirtoji pergalė. Abu įvarčius šeimininkams pelnė Antoine'as Greizmannas. Įvykius iš „Vicente Calderon“ stadiono jums pranešė 15min.lt žurnalistas.
F.Torres ir A.Griezmann
F.Torres ir A.Griezmann / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynių eiga:

Rungtynės baigėsi. „Atletico“ iškovojo pergalę, tačiau gražaus žaidimo nedemonstravo. „Getafe“ rungtynių pabaigoje, prieš antrąjį įvartį, buvo varžovus užspaudusi, tačiau naudos tai neatnešė.

2:0! „Getafe“ klubas bandė šturmuoti varžovų vartus, tuo pasinaudojo varžovai ir antrąjį įvartį šiose runtynėse 90-ąją minutę mušė A.Griezmannas. „Vicente Calderon“ traukia pergalės dainas.

Įdomus epizodas šalia aikštės. Vydamasis už aikštės ribų nuriedėjusį kamuolį, apšilinėjantis „Getafe“ komandos futbolininkas paslydo ir išsitiesė ant žemės. Atrodo, nieko skausmingo nenutiko, o stadionas prapliupo juokais.

J.Martinezas keičia vis dar šešėlyje buvusį F.Torresą. Sirgaliai pastarąjį išlydėjo skanduotėmis.

Po pirmojo kėlinio rezultatas vis dar 1:0 „Atletico“ klubo naudai. Po pelnyto įvarčio šeimininkai daugiau progų pasižymėti nesukūrė, tiesa, neleido to padaryt ir „Getafe“ klubui. Toks pasyvus žaidimas nepatinka „Vicente Calderon“ stadione susirinkusiems žiūrovams. Kėlinio pabaigoje buvo girdėti pavieniai sirgalių švilpimai, raginantys žaidėjus rungtyniauti aktyviau.

Tai patvirtina ir statistika. „Atletico“: 1 smūgis į vartų plotą, 1 įvartis. „Getafe“ į vartų plotą smūgiavo 2 kartus.

Kaip spėjau anksčiau, madridiečiai „Vicente Calderon“ tribūnų neužpildė, laisvų vietų gan nemažai, tačiau po keleto epizodų triukšmas vis tiek buvo kurtinantis.

„Scanpix“/AP nuotr./A.Griezmann triumfuoja po pelnyto įvarčio

1:0! Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 5-ąją rungtynių minutę. Antoine Griezmannas budina pirmąsias minutes miegojusį „Vicente Calderon“ stadioną!

20:10 Lietuvos laiku stadione pasirodė pirmieji žiūrovai. Įdomu, šiandien „Vicente Calderon“ bus užpildytas? Kai žaidžiama prieš pajėgias komandas, šis klausimas, žinoma, nekyla.

Madrido „Atletico“ klubas atidarė... odontologijos kliniką „Clinica Dental ATM“. Pakeliui į stadioną gavau net tris lankstinukus.

Eidamas į stadioną dar kartą įsitikinau, kad prieš rungtynes kai kurie įstatymai nustoja galioti. Viešas alkoholio vartojimas gatvėse šalia stadiono – normalus dalykas, net ir šalia policijos pareigūnų automobilių.

Kai kurie kolegos žurnalistų zonoje turi žiūronus. Šis daiktas visai praverstų, nes spaudos zona – pačioje stadiono palubėje. Na, bent jau matosi į stadioną plūstančių „raudonai-baltų“ sirgalių minia.

Komandų tarpusavio statistika – daugiau nei iškalbinga, tačiau „Getafe“ klubo futbolininkai tiki savo sėkme. Vartininkas Vicente Guaita, seniau gynęs „Valencia“ komandos vartus, prieš susitikimą kalbėjo: „Jie – kito lygio komanda. Jie ir bus favoritai. Norime iš „Vicente Calderon“ parsivežti tris taškus. Tai bus sunku, bet nebus neįmanoma.“

Kol kas abi komandos yra sužaidę po keturias runtynes. „Atletico“ iškovojo tris pergales, bet pralaimėjo „Barcelona“ klubui. „Getafe“ komanda pralaimėjo pirmus tris susitikimus, tačiau paskutiniajame ture įveikė „Malaga“ klubą.

Rezultatai:

„Atletico“ – „Getafe“ 2:0
4' [1:0] A.Griezmannas
90' [2:0] A.Griezmannas

„Espanyol“ – „Valencia“ 1:0
18' [1:0] V.Alvarezas