„Dainava“ nuplovė „Bangą“ ir išsikapstė iš A lygos dugno

Šeštadienį antrąjį A lygos trečiojo turo mačą žaidė Alytaus „Dainava“ ir Gargždų „Banga“. Alytiškiai iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone įtikinamai 3:0 nugalėję Gargždų futbolininkus.
Renaldas Stankevičius
Renaldas Stankevičius / V.Knyzelio/LFF.lt nuotr.

Mindaugas Strauka jau aštuntąją minutę išvedė „Dainavą“ į priekį. Antrajame kėlinyje po įtemptos kovos galiausiai alytiškiai tik įtvirtino savo persvarą – 69 minutę pasižymėjo Kęstutis Balčiūnas, 75 minutę antrąjį svao įvartį įmušė Mindaugas Strauka.

Alytaus „Dainava“ – Gargždų „Banga“ 3:0

75 min. Dar vieną įvartį pelnė Mindaugas Strauka.

69 min. „Dainavos“ persvarą padvigubino Kęstutis Balčiūnas.

8 min. „Dainava“ išsiveržė į priekį po Mindaugo Straukos įvarčio.

Formaliai tai buvo antrosios „Dainavos“ rungtynės namuose, bet Alytuje komanda nepasirodė ir šįsyk – oro sąlygos dar netinkamos žaisti ant žolės. Dzūkijos futbolininkai „Bangą“, kaip ir „Ekraną“ pirmenybių starte, priimė Kaune.

Sudėtį atjauninusi Gargždų komanda „SMScredit.lt A lygoje“ startavo sėkmingai – per dvejas rungtynes iškovoti keturi taškai. Visi – savo stadione.