Publikuota: 2018 balandžio 11d. 17:52

Įvarčių lietus Klaipėdoje – Vilniaus „Žalgiris“ pamokė „Atlantą“

„Atlantas“ – Vilniaus „Žalgiris“
Sauliaus Čirbos nuotr. / „Atlantas“ – Vilniaus „Žalgiris“

Trečiadienį Klaipėdoje įvarčių lietumi prasidėjo septintasis Lietuvos futbolo A lygos turas. Vilniaus „Žalgiris“ 5:2 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“.

Jau antrąją rungtynių minutę po kampinio Marko Tomičius nestipriu smūgiu galva išvedė žalgiriečius į priekį.

Po penkių minučių Anilas Kočas stipriu smūgiu išlygino rezultatą.

13-ąją minutę Klaipėdoje Donato Kazlausko tikslus smūgis leido šeimininkams išsiveržti į priekį 2:1. Tačiau kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino M.Tomičius, kuris mušė antrą savo įvartį.

Antroji rungtynių pusė nesėkmingai prasidėjo „Atlantui“. Aleksandras Levšinas nukreipė kamuolį į savuosius vartus.

Atsipalaidavęs „Žalgiris“ įmušė dar du įvarčius. Liviu Antalis pirma tiksliai smūgiavo nuo baudos aikštelės linijos, o vėliau galva po Donovano Slijngardo perdavimo.

Vilniaus klubas po šios pergalės turi 14 taškų ir dviem atsilieka nuo lyderės „Sūduvos“. „Atlantas“ su 8 taškais rikiuojasi trečias.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Aktualu

Kelio suarimu Rokų gyventojų apkaltintas Kazys Starkevičius: „Aš tikrai nieko neišariau“

24sek

Didysis Šaro sprendimas: trys medžiotojai ir intriguojanti prognozė „Žalgiriui“

Mokesčių reforma Verslas

Opozicijos lyderiai reformoms palaikymo nežada – gali lemti kiekvienas balsas

Verslas

Prie Seimo – ir vėl piketas dėl mokesčių reformos: protesto balsai skambėjo pusvalandį

Aktualu

Karolis Dambrauskas: Pats prasčiausias metas šlykštėtis politika

Verslas

„Hanner“ buvusio „Žalgirio“ stadiono teritorijoje suplanavo antrą biurų pastatą

Gyvenimas

Maudymosi kostiumėlių tendencijos (2): kokius vientisus rinktis šią vasarą?

Sportas

Ketvirtadienį pasaulio čempionate – žūtbūtinė Argentinos dvikova su Kroatija

Netyla kalbos apie Cristiano Ronaldo sužadėtuves: Georgina Rodriguez išdidžiai giriasi savo žiedu

24sek

Aštrialiežuvis Charlesas Barkley į miltus sumalė Luka Dončičiaus pasiekimus

Aktualu

Panevėžio meras R.M.Račkauskas paleidžiamas į laisvę, bet siekiama jo nušalinimo

Rūmams nepavyksta užtildyti Meghan tėvo: naujas jo interviu vėl kompromituoja karališkąją šeimą

Aktualu

Bauginami Lenkijos teisėjai papasakojo apie represijas: tapome valstybės priešais