A lyga: Marijampolės „Sūduvai“ pergalę atnešė Ovidijaus Verbicko dublis

Lietuvos futbolo A lygos lyderė Marijampolės „Sūduva“ antradienį Klaipėdoje 2:0 nugalėjo „Palangą“.
Ovidijus Verbickas ir Josipas Tadičius
Ovidijus Verbickas ir Josipas Tadičius / Evaldo Šemioto nuotr.

62-ąją minutę Antonas Cvetkovas prasižengė prieš Josipą Tadičių ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį. Jį realizavo Ovidijus Verbickas.

79-ąją minutę Giedrius Matulevičius atliko perdavimą iš dešiniojo krašto, o laisvas baudos aikštelėje buvęs O.Verbickas smūgiavo nepriekaištingai ir pelnė dublį.

Su 6 įvarčiais šiame sezone „Sūduvos“ saugas pasivijo rezultatyviausią A lygos žaidėją Tomašą Malecą.

Marijampolės klubas su 25 taškais yra vienvaldis čempionato lyderis. Antroje vietoje esantis Vilniaus „Žalgiris“ atsilieka 9 taškais.

„Palanga“ su 9 taškais rikiuojasi penkta.