A lygos favoritų mūšyje nugalėtojas nepaaiškėjo

Praėjusių metų kulminacijos pakartojimu vadintos Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.
Marijampolės „Sūduva“ - Vilniaus „Žalgiris“
Marijampolės „Sūduva“ - Vilniaus „Žalgiris“ / Aliaus Koroliovo / 15min nuotr.

Jau nuo rungtynių pradžios matėsi, kad šios rungtynės – išskirtinės. Abi komandos kovojo ir netrūko emocijų: apsižodžiavo „Žalgirio“ vartininkas Džiugas Bartkus ir „Sūduvos“ puolėjas Karolis Laukžemis, o abiejų ekipų žaidėjai nevengė kieto kontakto.

Per pirmąjį kėlinį, nors progų buvo, pasižymėti nesugebėjo nei viena komanda.

Antrajame kėlinyje iniciatyva priklausė „Sūduvai“, kuri rengė pavojingesnes atakas. Marijampoliečių situaciją apsunkino 81-ąją minutę Vaido Slavicko gauta antra geltona kortelė.

Nuo šio momento pavojingų progų nesukūrė nei vieni, nei kiti ir komandos pasidalino po tašką.

Marijampolės „Sūduva“ sezoną pradėjo trimis pergalėmis iš eilės. Lietuvos čempionams Kauno „Stumbras“, „Palanga“ ir „Jonava“.

Vilniaus „Žalgiris, nors ir nugalėjo „Kauno Žalgirį“ bei „Palangą“, lygiosiomis sužaidė su „Stumbru“.