Tobulas startas: be nuostolių žygiuojantis „Panevėžys“ įsitaisė A lygos viršūnėje

Įspūdingai sezoną pradėjęs „Panevėžio“ klubas tęsia pergalingą žygį Lietuvos futbolo A lygoje. Penktadienio vakarą Joao Martinso auklėtiniai 3:1 įveikė Alytaus „Dainavą“.
Supertaurė: Vilniaus „Žalgiris“ - „Panevėžys“
Supertaurė: Vilniaus „Žalgiris“ - „Panevėžys“ / Arno Strumilos / 15min nuotr.

Tai jau ketvirtoji iš eilės panevėžiečių pergalė sezono starte.

Prieš tai jie įveikė Marijampolės „Sūduvą“ (1:0), Telšių „Džiugą“ (1:0) ir Gargždų „Bangą“ (4:2).

Be to, „Panevėžys“ praėjusį savaitgalį iškovojo ir Lietuvos Supertaurę, per baudinių seriją nugalėjęs šalies čempioną Vilniaus „Žalgirį“.

Įdomu tai, kad Aukštaitijos komandai Marijampolėje, kur vyko rungtynės prieš „Dainavą“, sėkmingai startuoti nepavyko ir jau trečiąją minutę po Tautvydo Eliošiaus pražangos savo baudos aikštelėje alytiškiai išsiveržė į priekį baudinį realizavus Deivydui Matulevičiui.

Tai buvo pirmas kartas, kai „Panevėžys“ šio sezono A lygos rungtynėse buvo besivejančių vaidmenyje.

Visgi panevėžiečiai ilgai netruko, kol deficitą panaikino. Jau 14-ąją minutę Justinas Januševskis rezultatą išlygino, o skaičiai 1:1 švieslentėje degė ir pasibaigus pirmajam kėliniui.

Pergalę „Panevėžys“ išplėšė po pertraukos. Iš pradžių 63-ąją minutę baudos smūgį realizavo Chrysovalantis Kozoronis, o po 11 minučių pergalę įtvirtino portugalas Rafaelis Floro, tiksliai smūgiavęs į vartus pažeme.

12 taškų surinkęs „Panevėžys“ užlipo į A lygos viršūnę, nors tiek pat taškų turi ir „Sūduva“, žaidusi vieneriomis rungtynėmis daugiau.

„Dainava“, kuri sezoną pradėjo su -3 taškais, jau sugebėjo išlipti iš minuso, kai pasiekė trejas lygiąsias, bet vis dar yra turnyro lentelės dugne su 0 taškų. Be alytiškių, 0 taškų kol kas turi vienintelė „Banga“.