Tokijuje sužibęs „Everton“ lyderis brazilus atvedė į pergalę prieš vokiečius

Tokijuje tęsiasi olimpinis vyrų futbolo turnyras, kuriame sėkmingai startavo Rio olimpinių žaidynių čempionai brazilai.
Richarlisonas ir Antony
Richarlisonas ir Antony / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D grupės rungtynėse Brazilijos futbolininkai rezultatu 4:2 sudorojo Vokietijos rinktinę ir turnyre įsirašė pirmą pergalę.

Olimpinį auksą ginantiems brazilams pergalę nukalė Liverpulio „Everton“ klubo lyderis Richarlisonas. Puolėjas jau per pirmą rungtynių pusvalandį pelnė „hat-trick'ą“ – įvarčiais pasižymėjo 7, 22 ir 30 min.

Brazilų persvara pirmoje pusėje galėjo būti ir dar didesnė, tačiau per papildomą teisėjo pridėtą laiką pirmajame kėlinyje 11 metrų baudinio nerealizavo Matheusas Cunha.

Vokiečiai, prieš penkerius metus Rio de Žaneire pasidabinę sidabru, rezultatą sušvelnino 57-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Nadiemas Amiri.

Atrodė, kad paskutinės Senojo žemyno atstovų viltys pakovoti bent dėl taško subliuško jau po kelių minučių - 63-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Maximilianas Arnoldas, tačiau tai buvo dar ne pabaiga.

83-ąją minutę deficitą iki minimumo sumažino Ragnaras Ache. Visgi tašką šiame mače 90+4 min. padėjo Paulinho.

D grupėje Brazilija ir Dramblio Kaulo Krantas turi po 3 taškus, o Vokietija ir Saudo Arabija lieka su nuliu.

Standings provided by SofaScore LiveScore

C pogrupyje netikėtą pergalę iškovojo Australija, rezultatu 2:0 įveikusi Argentiną.

B grupėje Rumunija 1:0 palaužė Hondūrą, o šeimininkai japonai A pogrupyje 1:0 įveikė Pietų Afrikos Respubliką.