2014 11 22 /21:46

Toliau neįveikiami: „Chelsea“ iškovojo lengvą pergalę „Premier“ lygoje

Šeštadienį po nacionalinių rinktinių lango tęsiamoje Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos šešerios 12-ojo turo rungtynės, kuriose itin didelių staigmenų užfiksuota nebuvo.
Komandos draugai sveikina Diego Costa
Komandos draugai sveikina Diego Costa / „Scanpix“/AP nuotr.

Turnyre pirmaujantis ir be pralaimėjimų žengiantis Londono „Chelsea“ klubas iškovojo lengvą pergalę namuose, 2:0 (2:0) įveikęs 13-oje vietoje likusius „West Bromwich Albion“ futbolininkus.

Rungtynėse viskas aišku buvo jau po pirmojo pusvalandžio. Galingai startavę „Mėlynieji“ prispaudė svečius prie vartų ir įmušė jau 11-ąją minutę. Oscaras atliko puikų aukštą perdavimą į baudos aikštelę, o kamuolį techniškai krūtine „sutvarkęs“ Diego Costa galingu smūgiu iš kelių metrų nuginklavo vartininką.

25-ąją minutę kampinio metu Cescas Fabregasas atliko perdavimą pažeme prie artimojo virpsto, kur be priežiūros paliktas Edenas Hazardas nesunkiai įmušė antrą įvartį.

Visiškai nieko priešpastatyti šeimininkams negalėjęs WBA klubas mirties nuosprendį pasirašė pats sau, kai 29 min. Claudio Yacobas gavo raudoną kortelę.

„Chelsea“ ir toliau dominavo rungtynėse, dar pirmajame kėlinyje galėjo įmušti bent penkis įvarčius, tačiau rungtynėse baigėsi 2:0. Ne kartą komandą nuo įvarčių gelbėjo puikiai žaidęs WBA vartų sargas Fraseris Forsteris.

Pagal kamuolio kontrolę „Chelsea“ laimėjo 74:26, pagal kampinius – net 15:0.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Yaya Toure įmušė pergalingą įvartį

Pergalę namuose iškovojo ir trečioje vietoje esantis „Manchester City“ klubas, 2:1 (1:1) palaužęs „Swansea City“ pasipriešinimą.

Į Wilfriedo Bony 9-ąją minutę įmuštą įvartį po 10 min. atsakė Stevanas Jovetičius. Antrajame kėlinyje pergalingu tapo 62 min. įmuštas Yaya Toure įvartis.

Į lyderių ketveriukę bent trumpam pakilo namuose po 78 min. įkalto Moussa Sissoko įvarčio „Queens Park Rangers“ ekipą įveikęs „Newcastle United“ klubas.

Staigmeną pateikė turnyro naujokas „Burnley“, išvykoje 2:1 įveikęs „Stoke City“. Tai buvo antroji „Burnley“ pergalė iš eilės.

Danny Ingsas pasižymėjo įvarčiais 12 ir 13 minutėmis, o rezultatą 33 min. sušvelnino Jonathanas Waltersas.

Tokiu pačiu rezultatu pergalę namuose prieš „West Ham United“ pasiekė ir Liverpulio „Everton“.

Nugalėtojams įvarčius mušė Romelu Lukaku (26 min.) ir Samuelis Eto'o (73 min.), o „West Ham“ ekipoje pasižymėjo Mauro Zarate (56 min.).

Vienintelės lygiosiomis sužaistos rungtynės tarp „Leicester City“ ir „Sunderland“ baigėsi be įvarčių.