„Tottenham Hotspur“ iškrito iš lygos taurės mačų, „Manchester United“ žengė toliau

Trečiadienį vakare Anglijoje paaiškėjo „Capital One“ taurės pusfinalio dalyviai.
„Stocke City“ ir „Manchester United“ komandų mačas vyko ne itin palankiomis oro sąlygomis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 3 Futbolas UEFA Anglija

Viena iš keturių dėl šio trofėjaus kovosiančių komandų kiek netikėtai tapo Londono „West Ham“ ekipa.

Miesto derbyje su „Tottenham Hotspur“, Samo Allardyce'o auklėtiniai ilgą laiką atsiliko, tačiau sugebėjo pakreipti įvykius teigiama linkme.

Timo Sherwoodo vadovaujami „Spurs“ futbolininkai 67-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau 80-ąją minutę Matthew Jarvis rezultatą išlygino, o 85-ąją puolėjas Modibo Maiga išplėšė pergalę „plaktukams“ 2:1.

Kitame susitikime staigmenos užfiksuota nebuvo. „Manchester United“ ekipa išvykoje 2:0 įveikė „Stoke City“ futbolininkus.

62-ąją minutę varžovų gynybą pralaužė Ashley Youngas, kiek vėliau persvarą užtvirtino Patrice'as Evra.

Kartu su „West Ham“ ir „Manchester United“ klubas į pusfinalį žengė „Sunderland“ bei „Manchester City“ ekipos.

„Tottenham Hotspur“ 1 – 2 „West Ham“
67' [1 – 0] E.Adebayor
80' [1 – 1] M.Jarvis
85' [1 – 2] M.Maiga

„Stoke City“ 0 – 2 „Manchester United“
62' [0 – 1] A.Young
78' [0 – 2] P.Evra