„Tottenham“ įgauna pagreitį Anglijos futbolo čempionate

Po širdies operacijos atsigavęs treneris Harry Redknappas vėl vadovavo Londono „Tottenham“ ekipai, kuri Anglijos futbolo čempionato mače pirmadienio vakarą 2:0 įveikė Birmingemo „Aston Villa“.
Abu įvarčius įmušė Emmanuelis Adebayoras.
Abu įvarčius įmušė Emmanuelis Adebayoras. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Verta pažymėti, kad čempionate „Tottenham“ nepralaimi jau devynių mačų iš eilės, tarp kurių šventė aštuonias pergales. Be to, komanda minėtose rungtynėse kaskart įmušė bent po du įvarčius.

Šį sykį abu įvarčius nugalėtojams pirmajame kėlinyje pelnė puolėjas Emmanuelis Adebayoras: 14 minutę puikiu smūgiu per save, o 40-ąją – po tikslaus Garetho Bale'o perdavimo iš krašto.

Aikštėje dominavę sostinės futbolininkai po šios pergalės su 25 taškais pakilo į trečią vietą turnyrinėje lentelėje. Tuo metu „Aston Villa“ (15 tšk) lieka aštuntoje pozicijoje.