„Tottenham“ iškovojo pergalę, bet neteko Harry Kane'o

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse išvykoje „Tottenham Hotspur“ 4:1 nugalėjo „Bournemouth“ klubą, bet neteko Harry Kane'o.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau septintąją minutę „Bournemouth“ netikėtai išsiveržė į priekį po Junioro Stanislo įvarčio.

29-ąją minutę Harry Kane'as įmušė įvartį, bet teisėjai užfiksavo nuošalę ir jo neįskaitė.

Įvarčio metu anglas susidūrė su vartininku Asmiru Begovičiumi ir patyrė čiurnos traumą bei turėjo palikti aikštę. Tai stiprus smūgis „Tottenham“ klubui, o šią vasarą laukia ir pasaulio čempionatas. Kol kas neaišku, kokio rimtumo tai trauma.

35-ąją minutę rezultatą išlygino Serge'as Aurier. 62-ąją minutę „Tottenham“ į priekį išvedė Delle Alli. Rungtynių pabaigoje įvarčius pridėjo Heungas-Minas Sonas ir S.Aurier.

„Hotspur“ pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją „Premier“ lygoje iki dvylikos.

„Tottenham“ iškrito iš Čempionų lygos aštuntfinalyje, po pralaimėjimo Turino „Juventus“.

Londono klubas su 61 tašku pakilo į trečiąją vietą ir aplenkė „Liverpool“ (60). Lygoje pirmauja „Manchester City“ (78), antroje vietoje žengia „Manchester United“ (65).

„Bournemouth“ su 33 taškais rikiuojasi dvyliktas.