-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2019 01 20 /20:14

„Tottenham“ išsigelbėjimą apkartino Dele Alli trauma

Pergalę paskutinėmis minutėmis Anglijos „Premier“ lygoje išplėšė „Tottenham“ klubas, išvykoje 2:1 palaužęs priešpaskutinėje vietoje esančią „Fulham“ vienuolikę.
Harry Winksas išplėšė „Tottenham“ ekipai pergalę
Harry Winksas išplėšė „Tottenham“ ekipai pergalę / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai pirmavo po to, kai Fernando Llorente 17-ą minutę nukreipė kamuolį į savus vartus.

51-ą minutę Dele Alli rezultatą išlygino, o per teisėjo pridėtą laiką pergalę svečiams atnešė Harry Winkso įvartis.

„Tottenham“ su 51 tašku lieka trečioje pozicijoje.

Bloga žinia be traumuoto Harry Kane'o žaidusiam „Tottenham“ ta, kad susižeidė ir D.Alli, patyręs pakinklinės sausgyslės traumą.

„Scanpix“ nuotr./„Huddersfield Town“ – „Manchester City“

Lengvą pergalę pasiekė „Manchester City“ klubas, išvykoje 3:0 nugalėjęs „Huddersfield Town“ vienuolikę.

Įvarčius pelnė Danilo (18 min.), Raheemas Sterlingas (54 min.) ir Leroy'us Sane (56 min.).

Ši pergalė Pepo Guardiolos auklėtiniams (56 taškai) leido išlaikyti keturių taškų atsilikimą nuo lyderio „Liverpool“ (60) klubo, kuris 23 turo rungtynes taip pat laimėjo.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?