Pačioje rungtynių pradžioje susižeidęs „Tottenham“ žaidėjas Naceras Chadilis į aikštę taip ir nebegrįžo, o 11 minutę belgą pakeitė Clintonas NJie.
35 minutę buvo parodyta pirmoji geltona kortelė. Už grubų žaidimą prieš Danny Rosą teisėjas nubaudė Jamesą Milnerį.
Pirmo kėlinio pradžioje dominavę „raudonieji“ atsikvėpė, o rungtynių ritmą perėmė „Tottenham“ futbolininkai. Tačiau nei vienai komandai pasižymėti taip ir nepavyko – kėlinys baigėsi rezultatu 0:0.
Antrąjį kėlinį komandos demonstravo apyligį žaidimą, o 58 minutę geltonos kortelės iš teisėjo susilaukė Erikas Lamela.
Abi komandos turėjo progų pelnyti įvartį, tačiau sėkmingai užbaigti atakų nei vienam futbolininkui taip ir nepavyko, o rungtynės baigėsi nerezultatyviomis lygiosiomis – 0:0.
