„Tottenham” netikėtai eliminuotas iš Anglijos lygos taurės

Antradienį Anglijos lygos taurės („Carling Cup“) turnyre buvo sužaistos dešimt rungtynių. Vienose jų užfiksuotas netikėtumas, mat iš tolimesnių kovų buvo eliminuotas Londono „Tottenham” klubas.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Spurs” svečiuose susitiko su „Stoke City” ekipa. Pagrindinis rungtynių laikas bei pratęsimas baigėsi be įvarčių, tad teko mušti vienuolikos metrų baudinius, kuriuos laimėjo „Stoke” ekipa.

Tuo metu įtikinamą pergalę iškovojo ir į kitą etapą pateko „Manchester United” ekipa, kuri rezultatu 3:0 nugalėjo „Leeds United” vienuolikę. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Michaelas Owenas, dar vieną – Ryanas Giggsas.

Į kitą etapą taip pat pateko ir Londono „Arsenal” ekipa. Pastaroji savo žiūrovų akivaizdoje susitiko su „Shrewsbury Town” futbolininkais, kuriuos nugalėjo rezultatu 3:1.

Visi rezultatai:

„Stoke City” 0:0 „Tottenham” (po pratęsimo)
(11 m. baudinių serija 7:6)

„Leeds United” 0:3 „Manchester United”
15' [0:1] Michaelas Owenas
32' [0:2] Michaelas Owenas
45' [0:3] Ryanas Giggsas

„Arsenal” 3:1 „Shrewsbury Towm”
16' [0:1] Jamesas Collinsas
33' [1:1] Kieranas Gibbsas
58' [2:1] Alexas Oxlade-Chamberlainas
78' [3:1] Yossis Benayounas

„Aldershot” 2:1 „Rochdale”
45' [0:1] Ashley Grimesas
47' [1:1] Michaelas Rankine'as
78' [2:1] Danny Hyltonas

„Aston Villa” 0:2 „Bolton”
54' [0:1] Chrisas Eaglesas
77' [0:2] Gaelis Kakuta

„Burnley” 2:1 „Milton Keynes Dons”
6' [0:1] Danielis Powellas
59' [1:1] Kieranas Trippieras
89' [2:1] Andre Amougou

„Nottingham Forest” 3:4 „Newcastle” (po pratęsimo)
39' [0:1] Peteris Lovenkrandsas
46' [1:1] Robbie Findley
60' [1:2] Peteris Lovenkrandsas (11 m.)
66' [2:2] Mattas Derbyshire'as
93' [2:3] Danny Simpsonas
113' [3:3] Marcusas Tudgay
120' [3:4] Fabricio Coloccini

„Wolves” 5:0 „Millwall”
3' [1:0] Davidas Edwardsas
7' [2:0] Adamas Hammillas
38' [3:0] George'as Elokobi
77' [4:0] Jamesas Spray
88' [5:0] Adlene'as Guedioura

„Blackburn” 3:2 „Leyton Orient”
44' [1:0] Jasonas Robertsas (11 m.)
64' [1:1] Davidas Mooney
70' [2:1] Rubenas Rochina
76' [3:1] Simonas Vukcevicius
86' [3:2] Deanas Coxas

„Crystal Palace” 2:1 „Middlesbrough”
18' [1:0] Wilfriedas Zaha
52' [2:0] Calvinas Andrew
55' [2:1] Merouane'as Zemmama