„Tottenham“ varžovus sutriuškino per pirmąjį kėlinį

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse „Tottenham“ klubas namuose 4:0 sutriuškino „Stoke City“, o prie visų keturių įvarčių prisidėjo Harry Kane'as.
„Tottenham“ futbolininkai
„Tottenham“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

H.Kane'as pats pelnė tris įvarčius (14, 32 ir 37 min.) ir atliko perdavimą Dele Ali, kuris pasižymėjo 45 minutę.

Tai ketvirtas H.Kane'o „hat-trick'as“ šalies „Premier“ lygoje, atstovaujant „Tottenham“. Tai klubo rekordas.

„Tottenham“ vienuolikė keturis įvarčius per pirmą kėlinį pastarąjį kartą buvo pelniusi 2012 metais.

53 tašką iškovojęs Šiaurės Londono klubas bent laikinai pakilo į antrą turnyrinės lentelės vietą. „Stoke City“ su 32 taškais lieka 10-toje pozicijoje.